Rüyada “Rüyada Düşmek” Görmek

Rüyada Düşmek

Rüyada düşmek, ferahlıktır. Rüyada bir yerden düştüğünü gören birey, sıkıntı ve üzüntülerinden aynı şekilde borçlarından kurtularak, rahatlığa kavuşacaktır. Ancak, rüyada düşmek ve bir yerlerini kırdığını görmek, maddi sıkıntıları ifade eder.  Önceden yaşanan tüm imkansızlıklar ortadan kalkacaktır.

Rüyada Düşmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumu; rüyada düştüğünü gören kimse rahata erecektir. Maddi açıdan tüm zorlukların üstesinden gelinecek ve güzel bir hayat ile karşı karşıya kalınacaktır. Bu yüzden kişi güzelce dinlenmeli ve rahatlamalıdır. Rüyada çukura düşmek olumsuz şekilde de yorumlanır. Rüyasında çukur içerisine düştüğünü gören birey, hile yapan birinin kötülüğü ile karşılaşacaktır.

Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düşmek, rüyayı görmüş olan kişinin, bereket ve bolluk içerisine düşeceği şeklinde yorulur. Aynı zamanda bu kişi maddi manada aniden mevki atlayacağına bununla beraber, bu sayede de hayatının sonuna dek rahat bir şekilde yaşayacağına rivayet edilmektedir. Hayırların göstergesi olan bu rüya, bireyin geçim derdinin bitmesinden dolayı yüzlerinin güleceği, ellerinin bollaşacağı, kafasının ise rahat edeceği manasına gelir.

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek, içerisinde bulunan dönem içerisinde çok faydalı işlere atılım yapılacaktır. Ruhsal olarak sakin bir vakit içerisinde olunacağının işaretidir. Rüyada çukura düşüldü ise, verilen bütün sözler harfi harfine yerine getirilecektir. Aynı şekilde aranan eş bulunacaktır. Kişi istediği özelliklerde birini bulacak aynı zamanda iyi para kazanılacak bir işe sahip olunacağına yorumlanır.

Rüyada Sırt Üstü Düşmek

Rüyada sırt üstü düşmek, rüyayı görmüş olan bireyin kendisini çok zorladığı şeklinde yorumlanır. Kişi amaçlarına ulaşmak için çok fazla çaba sarf etmektedir. Aynı zamanda bu amaçlara ulaşılmasını sağlayacak olan bakış şeklinin yitirildiği manasına da gelmektedir. Bu rüya kişinin, kendisine olan özgüvenin kaybedildiği ve kararlarının iyi bir şekilde alınmadığına işarettir.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyada yüksekten düşmek, çok fazla görülen bir rüya türü olarak bilinir. Rüyada yüksekten düşmek, bireyin kronikleşen korkuların kimi streslere bağlı olarak gelişeceğini temsil eder. Bununla beraber, meydana gelmiş olan bu çeşit rüya, kötü bir dönemin işaretçisi olarak yorumlanır. Bu dönemin içinde maddi ve manevi olarak güçlükler ve gelir kaybı söz konusu olabilir. Rüyanın bir başka yorumu ise, rüyayı gören kişinin hayatının rutin ve tekdüze olması olarak yorumlanır. Bu vaziyet, kişinin canını sıkmaktadır. Bu yüzden yeni kararlar alması mümkün olacaktır.

Rüyada Düşmek Korkusu

Rüyada düşme korkusu, rüyayı gören kişinin sıkıntılarından ve borçlarından kurtulmasının göstergesidir. Sıkıntılardan kurtularak feraha kavuşmaya tabir edilen bu rüyada düşme korkusu yaşamak manevi anlamda feraha kavuşmak manasına da gelir.

Rüyada Düştüğünü Hissetmek

Rüyada düştüğünü hissetmek, bir uyarı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi, gerçek yaşamda bir yanlış içerisinde son anda dönüleceğine, bu sayede de uğrayacağı önemli zarardan kurtulacağını ifade etmektedir. Yapılmış olan bir iyiliğe karşı gelineceğine bireyi kötülükten, fenalıktan kurtaracağının anlamını taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani