Rüyada “Rüyada Duman Tütmesi” Görmek

Rüyada Duman Tütmesi

Rüyada Duman tütmesi faklı anlamlarda yorumlanır. Rüyada dumanın tütmesi dumanın rengine göre yorumlanır. Rüyada tüten duman açık renkli ise, alınacak olan iyi ve güzel haberlere, duman koyu renkli ise gelecek olan üzücü haberlere tabir edilir. Duman tütmesi ile ilgili İslami açıklamaları, alimler şöyle yapmıştır.

Rüyada Duman Tütmesi İslami Anlamı

Rüyada Duman tütmesi, Cafer-i Sadık (r.a) uzun zamandan beri beklediği ve gelecek olan haberlere yormuştur. İbni Sirin (r.a) Duman tüttüğü görmek, beklenen haberlerin gelmesi olarak yorumlamıştır. Başka birini duman isi içinde görmek, zor durumda olan akraba ile yorumlanır. Rüyada bilmediği bir yerden duman çıktığını gören kişi, yakınları tarafından hüsrana uğrar ve üzüntülü günler yaşar. Rüyada ateşten duman çıkması ise, düşman ve kötü niyetli akraba ile yorumlanır.

Rüyada Duman Tüten Baca Görmek

Rüyada duman tüten baca görmek, yakın akrabalardan ve çevreden haber gelmesi ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, istediği yardımları yakınlarından görür ve bundan dolayı mutluluk yaşar. Rüyada bacadan duman tütmesi, aile geçimi ve hane huzuru olarakta tabir edilir.

Rüyada Dumandan Kurtulmak

Rüyada dumandan kurtulmak, gizli yapılan işleri öğrenmek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, başına gelecek bela ve musibetlerden kendi çabaları ile kurtulur. Rüyasında başkasının yardımı ile dumandan kurtulduğunu gören kişi, etrafından yardım talep eder. Bu yardımlar sayesinde sorunları çözülür.

Rüyada Uzaktan Duman Görmek

Rüyada uzaktan duman görmek, yol aşırı bir yerden haber beklemek ile tabir edilir. Dumanı uzaktan görmek ve bakmak sabırlı olan kişiler ile yorumlanır. Dumanı gören ve yanına gitmeye çalışan kişi, gelecek olan haberleri beklemek yerine bir şeyler yapar ve yaptığı işlerde başarısız olur. Uzaktan duman görmek, uzak yoldan gelecek misafir ile de yorumlanır.

Rüyada Bacadan Duman Çıkması

Rüyada bacadan duman çıkması, yapılan işlerin herkes tarafından duyulacağı ile tabir edilir. Bacadan çıkan duman açık renkli ise, rüya sahibinin yaptığı işlerden övgü alacağına delalet eder. Bacadan çıkan duman koyu renkli ise, gizlenmeye çalışılan utanç verici işlerin duyulacağı ile tabir edilir.

Rüyada Evi Duman Basması

Rüyada evi duman basması, fakirlik ve yoksulluk ile yorumlanır. Rüyasında evini duman bastığını gören kişi, yanlış yatırımlar yapar ve bu yüzden fakirlik yaşar. Rüyada başkasının evini duman bastığını görmek, başka bir haneye verilen zarar ve aile huzurunu bozan kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Bir Yerden Duman Çıkması

Rüyada bir yerden duman çıkması, yaşanacak olan tartışmalar ve rekabet olarak yorumlanır. Rüyasında anlam veremediği bir yerden duman çıktığını gören kişi, başına gelen olayların nedenini anlayamaz.

Rüyada Duman İsi Görmek

Rüyada duman isi görmek, yapılan kötü işlerin ortaya çıkacağı ile yorumlanır. Rüyada isin izini görmek, başkalarına karşı yapılmış hata ile tabir edilir. Duman isi görmek, sağlık sorunları ile de tabir edilir. Rüyayı gören kişi, isin yoğunluğu kadar acı çekeceği bir hastalık geçirir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani