Rüyada “Rüyada Duman Görmek” Görmek

Rüyada Duman Görmek

Rüyada Duman görmek, genel olarak kişinin uzun zamandan beri beklediği haberin, uzaktan gelmesine işarettir. Rüyada görülen duman açık gri renk ise haber temiz ve mutluluk verici bir haber demek, duman zifiri siyah ise kötü ve moral bozucu bir haber olacağına delalet edilmektedir. Rüyada kara duman görmek kişinin istediği şeylere emin adımları ve çalışkan yapısıyla ulaşacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Duman Görmek İslami Anlamı

Rüyada Duman görmek, hakkında Ünlü İslam Alimi ve Rüya yorumcusu Kirmani(r.a)’ya göre bir kişi rüyasında ateş yakmak isteyip ateşi üfler ve duman çıkarsa bu durum gözüne duman kaçmasına sebep olur. Bu rüya ise kişinin sıkıntılı ve kötü günler geçireceğine işarettir. Rüyada her yer duman ve hiçbir şey görünmüyor ise bu durum rüyayı gören kişinin aile sıkıntıları yaşayacağına delalet edilir. Dini yorumu ise Allah tarafından gelecek acaba işarettir. Rüya sahibinin evinin veya dükkanının yanması yaşanacak sıkıntılara delalet edilir.

Rüyada Siyah Duman Görmek

Rüyada siyah duman görmek hayra yorulacak bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin can sıkıcı ve moral bozucu olaylar yaşayacağına delalet eder. Kişinin kötü sözler duyacağına veya bir tartışmanın dallanıp budaklanarak kalp kırıcı büyük kavgalara gireceğine işarettir. Uzaklardan görülen duman eski sevgili veya eski arkadaşın kişi hakkında dedikodular yapması ve kişinin bunu duyması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Duman Tütmesi

Rüyada soba bacasından veyahut evin bacasından dumanın tütmesi evde küçük çaplı tartışmaların yaşanacağına fakat kısa sürede durulacağına delalet edilir. Dumanın evin içinde tütmesi çok büyük problemler olacağına, ailenin dağılma düzeyine geleceğine delalet eder.

Rüyada Dumanın İçinde Kalmak

Rüyada açık hava veya kapalı hava farkı olmadan dumanın içinde kalmak kişinin etrafındakiler tarafından enayi ve saf yerine konulmasına, malından ve parasından yararlanmaya çalışıp kişiyi menfaatleri için kullanmaya çalışan insanların olduğuna delalet edilir. Kısaca kişinin hayatında gizli düşmanlarının bulunduğuna işarettir.

Rüyada Duman Çıkması

Rüyasında duman çıktığını gören kişi ailesinde veya vakit geçirdiği arkadaş ortamlarında sorunlu ve olaylı dönemler geçireceğine delalet edilir. Yakın zamanda herkesin duyacağı olayların yaşanmasına da işarettir. Yanan bir ateşten duman çıkması sağlık ve paraya alamet edilir.

Rüyada Dumandan Zehirlenmek

Rüyada dumandan zehirlendiğini gören kişinin ferahlayacağına, iç huzur yaşayacağına, etrafındaki insanların desteği ile düze çıkacağına, iyi giden ilişkisinin sona ereceğine, haram para kazanan bir insan sayesinde başının belaya gireceğine, güzel bir gelecek ve sağlıklı bir ömür geçireceğine delalet edilir.

Rüyada Dumansız Ateş Görmek

Rüyada dumansız ateş gören kişi büyük insanlara oldukça yakın olduğu şeklinde yorumlanır. Sürekli kördüğüm olan işlerinin bir anda açılmasına delalet edilir. Kişinin güzel sohbetlerde bulunacağı bir insanla tanışacağına alamet edilir. Kişinin yaşadığı olayların gerginliğini uzun bir süre üzerinden atamayacağına, yaşanılan olumsuzlukların bir süre daha devam edeceğine delalet eder.

Rüyada Dumansız Alev Görmek

Rüyada dumansız alev gören bir kişinin başından beri kötü giden işinin yakın dönemlerde iyiye gideceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani