Rüyada “Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Domuz Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada domuz görmek, değişik yorumlarla açıklanmaktadır. Bazılarına göre domuz düşmanı temsil eder. Rüyayı gören kimsenin birtakım düşmanları olduğunu gösterir. Bu sahip olunan düşmanlar birey için büyük tehlike arz etmektedir. Bazı yorumculara göre ise rüyada domuz görmek rüya sahibinin helal olmayan bazı işlerle meşgul olduğuna işaret eder. Bu yoruma göre kişi yanlış yolda ilerliyor demektir. İçerisinde bulunduğu hal ve hareketler Allah katında günah, hatta haram sayılacak cinstendir. Bu yüzden rüyayı gören kişi mutlaka kendine çeki düzen vermelidir.

Rüyada Domuz Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin ( r.a ) bu rüya hakkında şöyle bir yorum yapmıştır: “Her kim rüyasında domuz görürse, yaratıcısından bir hayli uzaklaşmış demektir. Takip ettiği yol hayırsız sonlara çıkacaktır. Kendini dini ve ahlaki anlamda yozlaşmış halde bulacaktır.” Buna göre rüyada domuz görmek çok kötü anlamlar içerdiğinden hayırsız bir rüya olarak görülür.

Rüyada Domuz Kesmek

Rüyada domuz kesmek, kişinin düşmanlarına karşı kazanacağı zaferi ima eder. Ancak bu zaferi kazanmak hiç de kolay olmayacaktır. Rüya sahibi düşmanlarını alt etmek için tüm benliğini ortaya koyacaktır. Nihayetinde tüm bu uğraşlar sonucunda büyük tehlike arz eden bu düşmanlarını yenmeyi başaracaktır. Rüyasında domuz kestiğini gören kimse düşmanlarından kurtulacak demektir.

Rüyada Domuz Eti Yemek

Rüyada domuz eti yemek, birinin haram mala el uzattığı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi ya başkasının malına göz dikmiştir ya da hakkı olmayan maddi bir gelir elde ediyor demektir. İşlediği bu günah yüzünden ölmeden önce cezalandırılacaktır. Rüyasında domuz eti yiyen biri, haram mala göz koyarak günah işleyecek demektir.

Rüyada Domuz Saldırısı

Rüyada domuz saldırısı, kişinin düşmanları tarafından gelecek bir saldırıyı temsil eder. Bu saldırıyla hazırlıksız bir şekilde karşılaşacak olan rüya sahibi, büyük bir yenilgiye uğrayabilir. Bu yüzden rüyada domuz saldırısına uğrayan birinin hayırlı bir rüya gördüğü söylenemez. Bu saldırı, rüyayı gören kişi için yıkıcı bir güce sahip olacaktır.

Rüyada Domuzdan Kaçmak

Rüyada domuzdan kaçmak, düşmanların verdiği rahatsızlıktan bıkıp izini kaybettirmeye delalet eder. Rüya sahibi düşmanlarından gelecek zarardan öylesine korkuyordur ki artık dayanamaz. Bu yüzden rüyasında domuzdan kaçtığını gören kişi için bir yerden başka bir yere taşınma söz konusudur. Düşmanın sebep olduğu rahatsızlıktan usandığı için bulunduğu bölgeyi terk etme kararı alacak demektir.

Rüyada Domuz Kovalaması

Rüyada domuz kovalaması, kişinin düşmanı tarafından küçük bir zarar alacağına işaret eder. Bu zarar çok ciddi bir şey değildir. Ancak rüyayı gören kimse için korku yaratabilir. Bu yüzden bu insan düşmanına karşı önlem alacaktır. Rüyasında domuzun kendisini kovaladığını gören biri düşmanından korktuğu için ona karşı harekete geçer.

Rüyada Domuz Avlamak

Rüyada domuz avlamak, birinin artık haram işlerden uzaklaştığına delalet eder. Allah yolundan ayrıldığını fark eden bu kişi, artık kendini değiştirmeye ve iyi bir insan olmaya karar verecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. metin altintepe dedi ki:

    Birde çalıliktan ses duydum ve domuz cıktı üstüme doğru kovalamaya başladı yanında bir arkadaşım vardı. Birden kumsal cıktı ve denize kaçtık domuz halen kovalamaya başladı denizin içersinde tekmelemem uyanmisim

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani