Rüyada “Rüyada Diş Çıkması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Diş Çıkması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Diş çıkması, Rüyada çıkan dişler birçok şekilde yorumlanır. Rüyada diş çıkması doğacak çocuğa, akrabaya, tartışmaya ve ölümlere yorulmaktadır. Rüyada diş çıkması ve düşmesi yaşanacak tatsız olaylar ile tabir edilmektedir. İslami yorum olarak bazı alimler rüyada görülen dişler ile ilgili şu yorumları yapmışlardır.

Rüyada Diş Çıkması İslami Anlamı

Rüyada diş çıkması, İbni Sirin (r.a) Rüyada diş çıkarmayı tatsız olaylar yaşanacağına ve doğacak çocuğa yorumlamıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada görülen dişi akraba ilişkilerine yormuştur. Rüyayı gören kişi akrabalarını ziyaret etmediği için onlar ile tartışmalar yaşar ve küslükler yaşanır demiştir.

Rüyada Çürük Diş Görmek

Rüyada çürük diş görmek, tatsız olaylara tabir edilir. Rüyayı gören kişi başarısız olur ve can sıkıcı olaylar yaşar. Çürük diş alt çenede ise anne tarafından akrabalar ile tatsızlık yaşar. Üst çenede ise baba tarafı ile tartışır. Sonuçlarında da büyük sıkıntılar yaşar. Çürük diş başka birinde görülüyor ise tedbirli davranması gerekmektedir.

Rüyada Altın Diş Görmek

Rüyada altın diş görmek, zevkine düşkün, dünya telaşında insan olarak tabir edilir. Rüyasında altın diş gören kişi boş işler ile uğraşır ve sonuçlarından zarar görür. Rüyasında başka birinde altın diş görmesi de zarar dokunacak insanlar ile arkadaşlık etmeye yorulur. Rüyada birinden altın diş almak, günaha ortak olmaktır ve felakete sürükler.

Rüyada Beyaz Diş Görmek

Rüyada beyaz diş görmek, hayırlı bir haber almaya yorulur. Rüyasında beyaz diş çıkardığını gören kişi hayırlı bir evlat sahibi olur. Rüyasında çıkan dişi düşüren ve bulamayan kişinin yakınlarından bir vefat eder. Düşürdüğü dişi bulur ise hayırlı bir haber alır ve sevince boğulur. Başka birinde beyaz diş görmek, o kişiden gelecek olan yardıma ve paraya yorumlanır.

Rüyada Kırık Diş Görmek

Rüyada kırık diş görmek, ailenin dağılmasına, geçim sıkıntısına ve borç altında kalmaya yorulur. Rüya sahibinin dişi kırılıyor ise yakın zamanda sıkıntılı ve telaşlı olaylar yaşayacağı tabir edilir. Başkasının dişinin kırıldığını görmek, o kişiye sizin tarafınızdan zarar vermek ile yorumlanır. Kırılan diş düşüp kayıp oluyor ise sorunlar kısa sürede çözülür.

Rüyada Gümüş Diş Görmek

Rüyada gümüş diş görmek, olan mal ve paradan olmaya yorulur. Rüyada görülen gümüş diş tartışma, kavga ve hastalık olarak da yorumlanır. Rüyasında gümüş diş yaptıran bir kişi yakın zamanda bir hastalığa yakalanır. Yaptırdığı dişi düşürüyor ise hastalıktan çabucak kurtulur. Diş düşmeden duruyor ise vefat eder.

Rüyada Takma Diş Görmek

Rüyada takma diş görmek, taklit etmeye ve fesatlığa tabir edilir. Rüyasında takma diş gören kimse haset ve içi fesat kimsedir. Başkaları üzerinden geçim elde etmeye çalışır ve başkalarının malına el uzatır. Takma diş takmak hırsızlık yapmak ile tabir edilir. Başka birine takma diş vermek, çalınan malı başkasına hediye etmek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi takma diş buluyor ise fakir birine sadaka vermelidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani