Rüyada “Rüyada Dil Görmek” Görmek

Rüyada Dil Görmek

Rüyada Dil görmek farklı şekillerde anlamlandırılır. Rüyada dil görmek söz söylemek, sözlü kararlar ve sözlü tartışmalar ile yorumlanır. İslami olarak alimler, rüyada dil görmeyi şu şekilde tabir etmişlerdir. Rüyada başka birinin dilini kesmek, tehdit etmek ve korkutmak ile tabir edilir. Rüyada dil çıkarmak, vazife olmayan işlerde söz sahibi olmak istemeyi de delalet eder.

Rüyada Dil Görmek İslami Anlamı

Rüyada Dil görmek, Cafer- Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, sözlü tartışma ve söz ile verilen güvencedir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada dil görmeyi, aile içinde yaşanacak tartışmaları herkesin duyması ile yorumlamıştır. Kirmani (r.a) Rüyada görülen dil, dedikodu kadın ve çok konuşarak saygınlığını yitiren erkektir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Dil Yarası Görmek

Rüyada dil yarası görmek, söylenenlerden yana yaşanacak pişmanlık ve üzüntü olarak tabir edilir. Rüyada dil yarası görmek, iç hastalıkları yaşanması ile de tabir edilir. Rüyasında dilinin yara olduğunu gören kişi, kırıcı sözler etmiş ve bundan dolayı yalnız kalmış kişidir. Rüyada dili yara olan birini görmek, uğranan haksızlığın ardından af dilenmesi ile tabir edilir.

Rüyada Dilini Isırmak

Rüyada dilini ısırmak, büyük sözler vermekten ve güvendirmekten korkan kişileri temsil eder. Rüyasında dilini ısırdığını gören kişi, hata yapmak üzere iken yanlış yaptığının farkına varacak ve yapmaktan vazgeçecektir. Rüyada başkasının dilini ısırdığını görmek, başkaları tarafında destek bekleyen fakat destek alamayan kişileri tabir eder.

Rüyada Kopmuş Dil Görmek

Rüyada kopmuş dil görmek, düşünülmeden söylenen sözlerin ardından büyük zararlar almak ile tabir edilir. Rüyasında dilinin koptuğunu gören kişi, büyük pişmanlık yaşayacak ve hayatı alt üst olacaktır. Rüyada başkasının dilini kopmuş görmek, başkaları tarafından edilen kötü sözlere maruz kalmak ve sessiz kalmak ile tabir edilir.

Rüyada Küçük Dil Görmek

Rüyada küçük dil görmek, sözü etki etmeyen kişileri temsil eder. Rüyada küçük dil görmek, kendi halinde çabalayan ve sesini kimseye duyuramayan kişiler ile yorumlanır. Rüyada görülen küçük dil, küçük sözlü tartışmaları da delalet etmektedir.

Rüyada Dil Çıkarmak

Rüyada dil çıkarmak, utanmak ile tabir edilir. Rüyasında dil çıkardığını gören kişi, yaşına uygun davranmayarak, tepki görecektir. Rüyada başkasının dil çıkardığını görmek, kınamak ve ayıplamak ile yorumlanır.

Rüyada Dilini Kesmesi

Rüyada dilini kesmesi, suçta kurtulmaya çalışmak ve inkar etmek ile yorumlanır. Rüya sahibi rüyasında dilini kestiğini görmüş ise, yaptığı suçlar fark edilmişti ve bu durumdan kendini sıyırmaya çalışıyordur.

Rüyada Dilin Tutulması

Rüyada dilin tutulması, atılacak ola iftiralara engel olan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında dilinin tutulduğunu gören kişi, planladığı işleri yapamayacak ve kimseye zarar veremeyecektir. Rüyada dil tutulması, başarısızlık ve bilgisizlik ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Deldirmek

Rüyada deldirmek, güç yetirememek ve psikolojik sorunlar yaşamak ile tabir edilir. Rüyasında delirdiğini gören kişi, iyi düşünerek kararlar vermeli ve ani kararlardan kaçınmalıdır. Rüyada delirmek, oyun oynamak ve kandırmak ile de yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani