Rüyada “Rüyada Dere Görmek” Görmek

Rüyada Dere Görmek

Rüyada dere görmek, bol kazançlı bir hayat süreceğine ve maneviyatının güçleneceğine dalalet etmektedir. Rüyada dere görmek, helal ve bereketli kazanca da tabir edilir. Çabaların, sonunda karşılık bulacağına ve başarıya ulaşılacağına alamet eder. Bekar kişinin evlenmesine, zenginliğe ve bol kazançlara işaret eder.

Kirmani(r.a) buyurmuştur ki; suyu az olan bir dere veya dere yatağı görmek derenin umuma ait olması halinde herkes için temiz ve iyiye işarettir. Derinin rüya sahibinin veya başka birinin olması durumunda sadece bu kişiler için kazanca ve iyi bir hayata ulaşılacağını ifade eder.

Rüyada Dere Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) rüyada dere görmek çayırlı ağaçlı bir yer olması halinde bereket, menfaat, İkbal, devlet ve hayır ile tabir olunur. Derinin kuru olması, taşlık olması, yeşil olmaması kötüye işarettir. Etrafı yeşil bir dere görülmesi, arzu edilen yere ve nimetlere ulaşılacağı anlamına gelir.

Rüyada Dere Taşması

Rüyada dere tasması, talep ve isteklerin yerine getirileceğine, hayırlı bir eşe, güvenli bir yaşama huzur ve mutluluğa, helal yoldan kazanılan paraya, kolay elde edilen mala dalalettir. Sakin bir hayat sürmeye, kısa zamanda alınacak iyi haberlere ve güzel işler yapmaya alamet eder. Rüyada taşan dere görmek, nadiren de olsa kederden kurtulmaya, korkulan şeyin başa gelmesine işarettir. yabancı biri tarafından zarar görmeye, sağlık sorunlarının yaşanabileceğine rivayet edilir.

Rüyada Dere Kenarı Görmek

Rüyada dere kenarı görmek, hayırlı rızıklara, vefalı evlada, zengin insana, arzu edilen güce ulaşmaya, istek ve arzuların gerçekleşmesine tabir edilir. Duygusal açıdan iyi olmaya, yoksulluk yaşamamaya, huzura ve mutluluğa, zahmet çekilmeden kazanılan şeylere, gönül ilişkilerinde muvaffak olmaya yorulmaktadır. Nadiren de olsa kıymet düşmesine, kötü hale düşünmeye, sırların açığa çıkmasına, can sıkıcı bir durumla karşılaşmaya, mutsuzluktan kurtulamamaya delalet eder.

Rüyada Dereden Su İçmek

Rüyada dereden su içmek, hayırlı para kazanmaya ve güç elde etmeye, aşk hayatında güzel gelişmelere, hoşgörülü orta yaştaki bir adama rivayet edilir. Helal nimete ve bol kazanca, verilen sözün tutulacağına, arkadaşlar ile mutlu zamanlar geçirmeye dalalet eder. Nadiren de olsa rüyanın görünüş şekline göre olumsuz olarak yorumlanabilir.

Rüyada Dereden Geçmek

Rüyada dereden geçmek, gelecek kaygıları yaşamaya ve bu kaygıları gidermek için çaba harcayarak bu doğrultuda hareket etmeye yorumlanır. Kazançlı girişimlerde bulunmaya, ekonomik sıkıntı çekmeyeceğinize rivayet edilir. Güzel ve mutlu günler geçireceksiniz.

Rüyada Dereden Atlamak

Rüyada dereden atlamak, rüya sahibinin cesaretine işaret etmektedir. Zorlukların üstesinden kolaylıkla geleceğine, dert ve sıkıntıdan uzak kaliteli bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada Dereye Girmek

Rüyada dereye girmek, derenin temiz ve berrak olması halinde kişinin mutluluğuna ve iyiliğine yorulur. Pis ve kirli durumda olan bir dereye girilmiş ise kötü gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek, uzun uğraşlar sonucunda kişinin elde etmeyi istediği başarıya ulaşmasına dalalet eder. Deniz suyunun fazla olması, kişinin kazancının çok olacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani