Rüyada “Rüyada Denize Girmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Denize Girmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada denize girmek, birçok rüya yorumcusuna göre hayırlara vesilen olan bir girişimin müjde ile sonuçlanacağına işaret etmektedir. Eğer kişi rüyasında bir yaz günü denize giriyorsa iş yerinde terfi alacağına, maaşının yükseleceğine ve hiç beklemediği bir yerden büyük miktarda para geleceğine işaret etmektedir.

İbni Şirin ‘e göre rüyasında deniz gören kişinin talihi açılır; kapanan kısmetleri bir bir açılma noktasına gelir. Kış vakti yağmur ya da kar altında denize giren kişinin uzak bir coğrafyadan çok sevdiği ve özlediği akrabaları ziyaretine gelecek anlamı oluşmaktadır. Rüyada denize girmek ve dalgalar ile mücadele etmek ise gerçek hayatta zorluklarla karşılaşan kişinin en sonunda özlediği ve çok istediği murada erişeceği manasını taşır.

Rüyada Denize Girmek İslami Anlamı

Denizin içinde kendisini başkalarıyla gören kişi yakın bir tarihte yeni biriyle tanışıp hayırlı bir evliliğin ilk anahtarına sahip olacaktır. Rüyasında giysileri ile birlikte kendisini denizde gören kişi, öğrenci ise okulunda, çalışan biri ise iş yerinde başarılı olacak demektir. Denizin dibine girip oradan kum çıkarmak ise hazine kadar değerli bir ilme ve ihsana kavuşulacak anlamları taşımaktadır. Caferi Sadık buyuruyor ki: Rüyasında rüzgarlı bir havada denize giren kişi ilim ve arif olma yolunda kıdemli adımlar atacak ve Allah yolunda hayırlı işlere imzasını atacaktır.

Rüyada Denize Girmekten Korkmak

Rüyada denize girmekten korkmak gerçek hayatta kendisini bekleyen günah dolu tuzaklardan kendini arındırmak demektir. Aynı zamanda gerçek hayatındaki dost görünümlü düşmanlara dikkat etmesi gerektiği ve onların farkında olup onları hayatından çıkarması gerektiği anlamlarına da gelmektedir. Kumsalın kıyısında beklemek ise hayırla yorumlanır.

Rüyada Denize Girememek

Rüyada denize girememek farklı farklı iki yerden iki hayırlı haber almak ve bunlar arasında kararsız kalmak anlamına gelmektedir. Kirmani’nin yorumu ise dalgalı ve rüzgarlı bir denize girmeye çekinmek çok yakın bir kişi tarafından aile içine fitne sokulacağı anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Denize Girmemek

Rüyada denize girmemek ve uzun uzun denizi izlemek aile içinde bir tartışma ya da kavga yaşanacağı anlamlarına gelmektedir. Rüyada denize girmeyip denizde yüzen insanları görmek ise çok yakında bir davetiye alıp uzak yerlere gidileceği anlamlarını taşır. Söz konusu denizin üstünde bulutlar var ise yuva için bebek müjdesi anlamı mevcuttur.

Rüyada Denizde Açılmak

Rüyada denizde açılmak yeni iş fırsatlarına, uzak ya da yakın ama mutlak surette yeni bir yolculuğa çıkılacağı anlamlarına gelir. Açılan denizde birileriyle karşılaşmak ise farklı şehirlerde yeni insanlarla tanışmak ve onlarla yeni iş fırsatlarını değerlendirmek manalarına gelebilmektedir.

Rüyada Denize Batmak

Rüyada denizde batmak kişinin kendi hataları sonucu büyük bir pişmanlık ve töhmet altında kalacağına delalettir. Bununla birlikte kumun kendini deniz içine doğru çektiğini görmek aile içinde birinin hastalanacağına işaret etmektedir. Rüyada deniz yüzeyinde boğulmak ise kötü bir haber alınacağı anlamlarına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani