Rüyada “Rüyada Dalga Görmek” Görmek

Rüyada Dalga Görmek

Rüyada Dalga görmek, rüyayı gören bireyin karşılaştığı zorluklar karşısında, sabırlı olması ve beklemesini bilmesi manasına gelir. Rüyada dalga görmenin İslami yorumu ise, bireyin amaçlarına, arzularına ve ideallerine ulaşması için kimi sınavlar içerisinden geçmesi, kimi badireleri atlatıp, bu şekilde ulaşması gerektiğini temsil eder.

Rüyada Dalga Görmek İslami Anlamı

Rüyada Dalga görmek, bireyin böyle bir rüya çeşidini görmesine bir örnek verilecek olur ise; armut piş ağzıma düş gibi yaşayarak hiçbir şeyin istenildiği gibi gerçekleşmeyeceğini, yaşamdaki kimi şeylere ancak oldukça çaba sarf edip, çalışarak ulaşılacağının işareti olarak yorumlanmaktadır. Rüya içerisinde dalga görmek aynı zaman içerisinde rüyayı gören bireyin çok coşup durulması olarak da yorumlanır. Bireyin, duyguları hakkında kararsız olacağı mümkündür.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Bu rüyayı gören birey ile alakalı bir rüya çeşididir. Bireyin bir şey elde etmesi adına oldukça fazla çalışması lazımdır. Yaşamında kazanmak istediği mal ya da maddi manada yükselmek istediğine delalet eder.

Rüyada Dev Dalga Görmek

Rüyada dev dalgalar görmek, rüyayı gören bireyin, bir yandan iş yaşamında bir yandan da aile yaşamında oldukça önemli problemler yaşandığına fakat diğer açıdan da önemli kazançlı işlerin yapılmasına delalettir. Bunun sayesinde de hem oldukça önemli üzüntüler yaşamak vaziyetinden kurtulacağına hem manevi ve maddi olarak oldukça güç vaziyetlere düşüp kahır çekmekten kurtulunacağını işaret eder.

Rüyada Büyük Dalga Görmek

Rüyada büyük dalga görmek, bireyin yaşamış olduğu kimi sıkıntılara kimi zaman gösteriş ve azamet ile yaşanacak olan kimi hadiselere, makam ehli olan bir adama, oldukça büyük bir miras ve servet şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Dalga Altında Kalmak

Rüyada dalgaların altında kalmak, bireyin kendi işinin sahibi olunacağını gösterir. Aynı zamanda bu sayede borçları bitecektir. Bir sağlık sorunu bulunuyor ise şifa bulacağına, onay alınmayıp bir adım atılmayacak kadar önemli bir makama gelineceğine işaret eder. Bu rüya, hem siyasi hem de sosyal konular içerisinde üstün bilimler ile donanıp, kazancın arttırılması için önemli hamlelerin yapılacağına, oldukça büyük kısmetler sağlanacağına, yaşanmış olan sıkıntıların sona erip, sağlık ile alakalı olarak mühim bir karar verileceğinin habercisidir.

Rüyada Dalgalarla Boğuşmak

Rüyada dalgalarla boğuşmak, bireyin açısından önemli bir fırsat ile karşılaşacağı manasına gelir. Ardından bu fırsatı değerlendirip hemen yükselir.

Rüyada Dalgadan Kurtulmak

Rüyada dev dalgadan kurtulmak, rüyayı gören kimse için ciddi risklerin alınacağını ifade eder. Önemli maddi kayıplar verecekleri yatırımlarda bulunurlar. Birey, sonunu tahmin etmemiş olduğu girişimler içerisine girer. Fakat bu rüya, alınmış olan risklerin sonrasında alınacak olumlu neticelerin habercisidir. Önemli düşünceler, önemli kazançlar sağlayacaktır.

Rüyada Dalgadan Kaçmak

Rüyada dalgadan kaçmak, rüyayı gören bireyin, gerçek yaşamında da kimi şeylerden kaçması manasına gelir. Karşısına çıkacak güçlükler ile baş etmenin yerine onlardan uzaklaşır. Bu sebeple kendisi için yararlı olan avantajları kaçırır. Ufak işler yaparak oldukları yerde kalmayı seçip, büyümek adına güçlü engellerden kaçınır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani