Rüyada “Rüyada Dağ Tepe Görmek” Görmek

Rüyada Dağ Tepe Görmek

Rüyada dağ tepe görmek, bireyin hayatında büyüklü küçüklü birçok engel olduğuna işarettir. Rüya sahibi bu engelleri aşmak için birçok farklı yönteme başvurmuştur. Ancak sahip olduğu engel o kadar fazladır ki hangi biriyle mücadele edeceğini bilemez. Bu yüzden birçok yorumcuya göre rüyada dağ tepe görmek sıkıntılı ve yorucu geçecek zamanların habercisi anlamına gelmektedir. Kişi, bu süreçte çok çabuk yorulabilir ve pes edebilir.

Rüyada Dağ Tepe Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya hakkında şu şekilde bir yorum yapmıştır: “Her kim rüyasında dağ tepe görürse hayatına girecek yeni birinin dert ve sıkıntıdan başka bir şey getirmediğine şahit olacaktır.” Birçok rüya tabircisi de bu rüyayı İmam Nablusi gibi yorumlamaktadır. Yani rüyada dağ tepe görmek kişinin hayatına yeni birinin dahil olacağına işarettir. Ancak bu kimse hayırlı biri değildir.

Rüyada Dağ Manzarası Görmek

Rüyada dağ manzarası görmek, birinin çıkacağı huzur verici ve uzun yolculuğu temsil eder. Bu yolculuk daha çok tatil şeklinde yorumlanır. Birey, yaşamındaki sıkıntılardan bir süreliğine uzaklaşmak için kendini doğanın güzelliklerine bırakacaktır. Bu yolculuk ona büyük bir enerji verecektir. Yolculuğun sonunda ise çok dinç bir ruh haline sahip olacaktır.

Rüyada Dağın Parçalanması

Rüyada dağın parçalanması, zorlukların bir dost yardımıyla aşılacağına delalet eder. Kişinin hayatındaki zorluklar öyle berbat bir hal almıştır ki artık hiçbir çözüm fayda etmez. Ancak beklenmedik bir anda uzanacak olan dost eli tüm bu sıkıntıların yok edilmesinde etkili bir role sahip olacaktır. Rüya sahibi dostundan gelecek yardımla eski gücünü geri kazanacak ve zorlukları aşacağına dair inancı artacaktır.

Rüyada Dağda Gezmek

Rüyada dağda gezmek, kişinin kendine vakit ayıracağı anlamına gelir. Rüyayı gören kimse bir süreliğine insanlarla olan etkileşimine ara verecektir. Bu sayede kendiyle vakit geçirebilme olanağına sahip olacaktır. Rüyasında dağda gezdiğini gören kimse yalnız kalacak demektir. Ancak bu, bireyin yararına olacak bir yalnızlıktır.

Rüyada Dağdan Aşağı İnmek

Rüyada dağdan aşağı inmek, daha çok kişinin zor şartlar altında elde ettiği başarıyı yavaş yavaş kaybetmesi ile alakalıdır. Bu kimse, elde ettiği başarının ne kadar değerli olduğunun bilincinde değildir. Bu yüzden onu elinde tutmak için de çaba harcamaz. Bu durumda elde edilen başarı da etkisini yavaş yavaş yitirir.

Rüyada Dağın Yanması

Rüyada dağın yanması, çabaların olumsuzlukla sonuçlandığına delalet eder. Rüyayı gören kimse, bir şeye ulaşmak için çok çabalar. Ancak olumlu bir sonuç elde edemeyecektir. Bu yüzden rüyasında dağın yanmasını gören kimsenin çabaları boşa çıkacak demektir.

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmanmak, tüm engellerin aşılacağına işarettir. Aşılması zor gibi görünse de umudunu ve sabrını yitirmeyen biri, tüm engellerin üstesinden kolayca gelecektir. Rüyasında dağdan aşağı indiğini gören biri iş hayatında bir düşüş yaşayacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani