Rüyada “Rüyada Dağ Görmek” Görmek

Rüyada Dağ Görmek

Rüyada dağ görmek, kişinin aşacağı zorlukların büyüklüğünü simgelemektedir. Rüyada dağ gören kimse için, hayatında o kadar aşılması zor engellerle karşılaşacaktır ki bazen çabalamak için tüm gücü tükenecektir. Çoğu rüya Tabirciler’ine göre rüyada dağda mahsur kalmak, birinin çok büyük sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalacağına işaret eder. Rüyada dağda kaybolmak, Bu birey, engeller karşısında savaşmaktan tüm gücünü yitirecektir. Hatta bazı yorumculara göre hayatındaki olumsuzlukları düzene sokmak isterken fiziksel açıdan da kötü bir hale düşecektir.

Rüyada Dağ Görmek İslami Anlamı

Rüyada dağ görmek, İmam Nablusi (r.a) şu şekilde buyurmaktadır: “Her kim rüyasında dağ görürse, önüne çıkan engellerle mücadele edecektir ancak başarısız olması büyük bir olasılıktır.” Birçok rüya tabirciler’ine göre rüyada dağ görmek olumlu sonuçlar getirmez. Kişinin hayatında bazı olumsuzlukların baş göstereceğine delalet eder.

Rüyada Dağ Yıkılması

Rüyada dağ yıkılması, bireyin hayatındaki sıkıntıların kendiliğinden bir bir yok olacağına işarettir. Tüm bu dertler uzun süredir sıkıntı yaratmıştır. Ancak kişinin sabrı ve azmi asla sona ermemiştir. Bu yüzden rüyasında dağ yıkılması gören biri, artık dertlerin yavaş yavaş yok olup sonunda da tamamen kaybolacağına şahit olacaktır.

Rüyada Yanar Dağ Görmek

Rüyada yanardağ görmek, olumsuz gelişmelerden ötürü maruz kalınan ruhsal bozukluğu temsil eder. Bu ruhsal bozukluk rüyayı gören kimsenin hayatını ele geçirmiştir. Bu kişi artık sağlıklı bir şekilde düşünemeyecektir. Bu yüzden bir süreliğine düşüncelerini kontrol edemez. Rüyasında yanardağ gören biri, hayatındaki olumsuzlukların zihnine yansıdığına şahit olacaktır. Bu yüzden ruhsal açıdan sağlıklı olmayan bir dönem onu bekliyor demektir.

Rüyada Dağ Keçisi Görmek

Rüyada dağ keçisi görmek, zorluklar karşısında uzanacak yardım eli anlamına gelmektedir. Bu yardım rüyayı gören kişi için çok faydalı olacaktır. Çünkü rüya sahibi bir çıkmazın içindedir. Bu yüzden artık kendi çabalarının bir sonuç getirmeyeceğini anlayarak bu kişiden gelecek yardımı kabul edecektir. Bu sayede hayatındaki engelleri aşma gücünü kendinde bulacaktır.

Rüyada Dağ Zirvesi Görmek

Rüyada dağ zirvesi görmek, elde edilecek çok büyük bir başarı anlamındadır. Bu başarı rüyayı gören kimse için oldukça olumlu sonuçları beraberinde getirecektir. Çünkü toplumsal anlamda kaybettiği itibarını geri kazanmasında önemli bir oynayacaktır.

Rüyada Dağa Çıkmak

Rüyada dağa çıkmak, kişinin bile isteye bazı engellerin üzerine gittiğine delalet eder. Bu kimse ulaşılması zor bir şeyi arzuladığı için önündeki engelleri hiçe sayarak ilerleme kararı alacaktır. Ancak bu ilerleme bir sonuç alamayacaktır. Çünkü arzuladığı şey ulaşılması zor olan bir şeydir. Bu yüzden rüyasında dağa çıktığını gören birinin yanlış bir yolda boşuna ilerlediği söylenebilir.

Rüyada Dağ Yolu Görmek

Rüyada dağ yolu görmek, birtakım engellerin ortadan kalkacağı anlamına gelir. Bu sayede kişi, hedefine daha kolay ulaşabilecektir. Ayrıca çok fazla engelle mücadele etmek zorunda kalmayacaktır. Bazı yorumcular bu rüyayı, kişinin hayatındaki sorunların ilahi bir güç tarafından çözüleceği şeklinde yorumlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani