Rüyada “Rüyada Çorap Görmek” Görmek

Rüyada Çorap Görmek

Rüyada Çorap görmek, iyi ve kötü olarak çok farklı anlamlara sahiptir. Rüyada çorap giydirmek, görülen rüyaya göre anlamları da oldukça değişkenlik gösterir. Rüyada çorap kesmek, kişiye yardım edecek birine işarettir. Eğer görülen çorap şık, temiz, düzgün bir çorap ise rüya sahibinin yapacağı hayırlı güzel işlere ve elde edeceği bol kazanca yorumlanır. Şayet çorap kötü bir görünüme sahipse rüya sahibinin yanlış işler yapacağı, yanılgıya düşeceği anlamı taşır.

Rüyada Çorap Görmek İslami Anlamı

Rüyada Çorap görmek, Kirmani(r.a)’ya göre; başka bir anlamıyla da bir kişi tarafından korumaya ve güvenceye alınmaya, bu sayede kendini iyi hissetmeye yorumlanır. Bu kişi genellikle bir aile büyüğü olur. Rüya sahibi kişiye kol kanat gerer. Rüyada çorap görmenin bir başka anlamı da yakın zamanda yapılacak mutlu bir izdivaçtır.

Rüyada Yün Çorap Görmek

Rüyada yün çorap görmek, kişinin çalışkanlığı ve güzel ahlakı sayesinde alnının teri ile kazandığı ve bu sayede hayat boyu yaşayacağı huzura işarettir. Kişinin de hayatında aynı yün çorap gibi ayağını sıkı tutarak her zorluğun üstesinden geleceği anlamına gelir.

Rüyada İnce Çorap Görmek

Rüyada ince çorap görmek, kimi zaman maddi kazanca, bolluk ve berekete işarettir. Kimi zaman ise bir konuda güvensizliğe ve bu sebeple bir işe girişmekten çekinmeye delalettir.

Rüyada Yırtık Çorap Görmek

Rüyada yırtık çorap görmek, kişinin düzeninin biraz bozulacağına, yaptığı işte ve ortaklıklarda sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bu sebeple maddi zararlar yaşanabilir. Rüyada ince çorap giyen kişi bir kadın ise bu kadının söylediği lafın sıkıntı yaratması, şayet bir erkek ise bu erkeğin söyleyeceği laftan ötürü büyük işler yapılması anlamı da taşır.

Rüyada Çorap Almak

Rüyada çorap almak, rüyayı gören kişinin saf ve iyi niyetli olması, bu yüzden herkesi kendisi gibi sandığı için her şeye çok kolay kanması, insanlar tarafından kandırılarak üzülmesi anlamına gelir. Etrafındaki kişiler onu maddi anlamda zarara uğratacak demektir.

Rüyada Çorap Giymek

Rüyada çorap giymek, çok hayırlıdır. Eğer bekar bir kimse rüyasında çorap giydiğini görüyor ise aşık olacak ve hayırlı bir evlilik yapacak demektir. Şayet evli bir kimse rüyasında çorap giydiğini görüyor ise hayırlı evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Çorap Örmek

Rüyada çorap örmek, pek hayırlı sayılmaz. Fitne, fesat, art niyetli ve dedikoducu kişiler tarafından yapılacak kötü bir hadise ile yorumlanır. Şayet rüya sahibi çevresine çok fazla güvenmeyip dikkatli iş yaparsa bu gibi kimselerden korunabilir. Kötü niyetli kişiler tarafından borçlanmak olarak da açıklanır.

Rüyada Çorap Vermek

Rüyada çorap vermek, çok sıkıntılı bir işten, güvenilir bir el sayesinde kurtulmaya, çok iyi yerlere gelmeye işarettir. Rüya sahibi, beklemediği bir anda beklemediği bir kimseden yardım görerek yeni bir iş kuracak, bu işini kademe kademe yükseklere taşıyacak ve adını herkese duyuracaktır. Nam sahibi olarak herkese yardım edecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani