Rüyada “Rüyada Cop Görmek” Görmek

Rüyada Cop Görmek

Rüyada Cop görmek, kişinin yakın olarak gördüğü insanlar tarafından sözlü eleştiriye maruz kalacağına ve bu durumun da onu psikolojik olarak olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Rüyasında cop gören kimse, sevdiği insanlar tarafından, aldığı bazı kararların eleştirildiğine ve bunlarla dalga geçildiğine şahit olacaktır. Bazı yorumculara göre ise rüyada cop görmek kişinin birçok insan önünde küçük düşürülmesini ima eder.

Rüyada Cop Görmek İslami Anlamı

Rüyada Cop görmek, İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında cop görürse, toplum içinde büyük eleştirilere maruz kalır. Bu kişi sevdiği insanlar tarafından işiteceği kırıcı sözlerden ötürü büyük bir buhrana sürüklenir.” Birçok rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre de rüyada cop görmek kişinin bazı söylentilere karşı kendini savunamaması anlamına gelmektedir.

Rüyada Eline Cop Görmek

Rüyada elinde cop görmek, kişinin aile içinde söz sahibi olacağına ve önemli bir konu hakkında fikrinin alınacağına delalet eder. Rüyasında elinde cop olduğunu gören kimse, aile içerisinde alınacak önemli bir kararda fikrini söyleyerek herkesi etkileyecek ve bu fikrinin uygulamaya geçildiğine şahit olacaktır.

Rüyada Polis Copu Görmek

Rüyada polis copu görmek, güç ve otoriteyi temsil etmektedir. Rüyayı gören kişi iş hayatında büyük bir başarı elde edecek ve bu başarı da onun mevkii olarak yükselişe geçmesini sağlayacaktır. Rüyasında polis copu gören kimse, iş hayatında çok önemli yerlere gelerek başarılı gelişmelere imza atacak demektir.

Rüyada Copla Dövülmek

Rüyada copla dövülmek, bir hatadan dolayı toplum içinde dışlanmayı temsil eder. Rüya sahibi ailesi de başta olmak üzere çevresindeki herkesi utandıracak olan bir davranışta bulunacak ve bu da onun toplum tarafından soyutlanmasına yol açacaktır. Rüyasında copla dövüldüğünü gören biri hal ve hareketlerindeki yanlışlıklar yüzünden insanların dışına itilir.

Rüyada Coplu Birini Görmek

Rüyada coplu birini görmek, güç sahibi bir kimse ile tabir olunur. Bazı yorumculara göre bu güç, rüya sahibinin maddi anlamdaki sıkıntılarının yok olmasını sağlayacaktır. Bazılarına göre ise dini inancı kuvvetli olan bir kimse rüya sahibini iyiye ve güzele yönlendirecektir. Rüyasında copla birini gören kişiyi güzel gelişmeler bekliyor demektir.

Rüyada Copla Dayak Yemek

Rüyada copla dayak yemek, kişinin güçsüz bir vaziyetten güçlülüğe geçişini simgeler. Ancak bu, fiziki anlamda güç değildir. Kişi hayatında baş gösteren zorluklara karşı azim ve sabırla savaşarak ne kadar güçlü bir insan olduğunu herkese kanıtlayacaktır. Rüyasında dayak yediğini gören biri, kendine olan inancını geri kazanacak demektir.

Rüyada Copla Adam Dövmek

Rüyada copla adam dövmek, kişinin her şeye kolay yoldan ulaşmak istediğine bu yüzden de zorluklar karşısında savaşmak yerine pes etmeyi seçtiğine işaret eder. Rüyasında cop ile adam dövdüğünü gören biri her şeye en kolay yoldan ve hiçbir engel ile karşılaşmadan sahip olmak istediği için hiçbir başarıya ulaşamaz.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani