Rüyada “Rüyada Çıra Görmek” Görmek

Rüyada Çıra Görmek

Rüyada Çıra görmek, bu rüyayı gören kişi zahmetli işlerin ardından kazanılacak olan refah şeklinde yorumlanmıştır. Rüyada çıra görmek aile ortamında yaşanılacak huzuru temsil eder. Rüyada çıra görmek yaşanılacak olan güzel olayların yakında olduğunu ve huzurlu bir yeni başlangıcı temsil etmektedir. Dini açıdan bu rüyayı değerlendirmek gerekirse yakınında borç alarak kurulacak bir işten, fazlasıyla gelir elde ederek borçların kapanması şeklinde yorumlanır. Elde edilen bu gelir sayesinde işler büyütülür ve mutlu bir aile ortamı yaşanır.

Rüyada Çıra Görmek İslami Anlamı

Rüyada Çıra görmek, Nablusi(r.a)’ya göre bu rüyayı gören kimse hayatında köklü değişimler yapar. Bu yapmış olduğu köklü değişimler sayesinde hayatına yeni bir yön verir. Rüyayı gören kişi sıkıntılarından kurtulur ve ağzının tadı yerine gelir. Geçim mücadelesi bir nebze olsun rahatlar ve güzel günlerin yaklaşması ile rivayet edilmiştir.

Rüyada Çıra Yakmak

Rüyada çıra yaktığını gören kimse uzun süreden beri dargın olduğu kimse ile barışır. Kin, nefret ortamının ortadan kalkması ve huzurlu günlerin gelmesi şeklinde tabir edilir. Çıra yakan kişinin gurbette sevdiği varsa geri gelir. Ayrılıkların sona ermesi, barışmak ile rivayet olmuştur.

Rüyada Çıra Toplamak

Rüyada çıra topladığını gören kimse yakın zamanda sevdiğinden hayırlı bir haber alması ve temiz gözyaşları dökmesi anlamına gelir. Dargınlıkların ortadan kalkması ve yeni başlangıç yapmak şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Çıra Kesmek

Rüyasında çıra kestiğini gören kimse hayırlı bir iş için mutlu bir hazırlık yapacağı anlamına gelir. Çıra kesen kimse mutlu günler için hazırlıklar yapar ve sevinçli haberler alır.

Rüyada Çam Çırası Görmek

Rüyada çam çırası gören kimse kısa zaman da sevdiği ile bir yola girer ve ciddi bir yola girer. Yapılacak olan hazırlıkları, çeyiz yapmayı işaret eder. Dargın olunan sevgili ile dargınlıkların bitmesi, yeni bir adım atmak anlamları da vardır. Her açıdan değerlendiğinde gönül işlerinin yoluna girmesi şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Yağlı Çıra Görmek

Rüyasında yağlı çıra gören kişi bir yakınından yardım görür ve bu yardım sonrasında hayatı yoluna girer.

Rüyada Yanan Çıra Görmek

Rüyada yanan çıra gören kişi yakın zaman da küs olduğu kişiler ile barışır. Dargınlıkların sona ermesi olarak tabir edilen bu rüya huzurlu bir aile ortamının yaşanacağı anlamına gelir. Rüyasında yanan çıra gören kişi yakın zamanda sevinçli bir haber alır.

Rüyada Çıra Bulmak

Rüyada çıra bulan kişi yakın zaman da çok sevdiği insanlarla bir araya gelir ve huzurlu, muhabbeti bol bir ortam yaşanır.

Rüyada Çıra İle Ateş Yakmak

Rüyada çıra ile ateş yaktığını gören kısa zamanda yeni insanlarla tanışır ve hayatını düzene sokacak gelişmeler yaşanır. Rüya sahibi kişinin hayatında yaşanacak olan olumlu gelişmeler sayesinde yeni bir başlangıç yapması anlamına gelir. Rüyayı gören kişi yeni bir sayfa açarak hayatına yen bir yön verir ve geçmişte yaptığı hataları tekrarlamaz.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani