Rüyada “Rüyada Çingene Görmek” Görmek

Rüyada Çingene Görmek

Rüyada çingene görmek, birçok yorumcuya göre hayırlı bir sonuç doğurmaz. Çünkü rüyasında çingene gören biri düşmanları tarafından büyük bir iftiraya uğrayacak demektir. Üzerine atılan bu haksız iftira ile rüya sahibinin büyük bir düşüş yaşaması muhtemeldir. Bir çıkmazın içine girecek olan kişi, sevdiklerinin yavaş yavaş etrafından uzaklaştığına şahit olur. Bu yüzden rüyada çingene görmek birçok rüya tabircisi için olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.

Rüyada Çingene Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) şu şekilde buyurmaktadır: “Her kim rüyasında çingene görürse, uzun süredir kendisine zarar verme planları yapan düşmanları tarafından büyük bir haksızlığa uğrayarak çevresindeki saygınlığını tamamen yitirir.” Birçoklarına göre rüyada çingene görmek kişinin hayatının bir anda olumsuz yönde değişeceğine işarettir.

Rüyada Çingene Evine Gitmek

Rüyada çingene evine gitmek, kişinin dost gibi görünen bazı insanlarla samimi olduğuna ve kısa zaman içinde bu kişilerden zarar göreceğine işarettir. Yüzüne gülüp arkasından binbir türlü iş çeviren bu kişiler, rüya sahibini büyük bir hataya sürükleyecek ve ona türlü zararlar getireceklerdir.

Rüyada Çingene Öpmek

Rüyada çingene öpmek, evli olan kişiler için eşinin büyük bir hata yapacağına, evli olmayan kişiler için ise yanlış bir eş seçimi yapacağı anlamına gelir. Eğer evli bir kimse rüyasında çingene öptüğünü görürse, eşinin birtakım hareketlerinden rahatsız olur ve aralarında birtakım anlaşmazlıklar ortaya çıkar. Rüyayı gören kişi evli değilse de rüya sahibi kendini yanlış yola götürecek bir eş adayı bulacak demektir.

Rüyada Çingene Düğünü Görmek

Rüyada çingene düğünü görmek, düşmanla yorumlanır. Rüyasında çingene düğünü gören birinin düşmanları rüya sahibinin başarısızlıkları ile eğleniyor demektir. Rüyayı gören kişi kendini bu durumda psikolojik açıdan çökmüş hissedecek ve düşmanlarına karşı bir şey yapmayacaktır.

Rüyada Çingeneyle Konuşmak

Rüyada çingeneyle konuşmak, düşmanla yapılan uzlaşmaya delalet eder. Bir süredir iki kişi arasında devam eden anlaşmazlığın çözüleceği ve artık aradaki buzların eriyeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Çingeneyle Kavga Etmek

Rüyada çingeneyle kavga etmek, düşmana karşı zafer kazanmak şeklinde yorumlanır. Rüyasında çingene ile kavga ettiğini gören kimse, düşmanına karşı bir üstünlük kazanarak onu bir süreliğine kendinden uzaklaştırır. Bu sayede uzunca bir süre rahat edecek demektir.

Rüyada Çingene Çocuğu Görmek

Rüyada çingene çocuğu görmek, küçük bir anlaşmazlıktan doğan büyük bir küslük anlamına gelmektedir. Bu küslük çok iyi iki dostun arasını iyice açacak ve iki tarafı birbirinden tamamen uzaklaştıracaktır. Rüyayı gören kişi bu küçük anlaşmazlık yüzünden en yakın dostunu kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Çingene Mahallesi Görmek

Rüyada çingene mahallesi görmek, düşmanın çokluğu ile yorumlanır. Kişinin çevresindeki düşman sayısı git gide artıyor ve düşmanları çoğaldıkça da güçleniyor demektir. Bu durumda rüyayı gören kişi birtakım zorluklarla karşı karşıya kalabilir ve kendini düşmanlarla çevrili bir halde bulabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani