Rüyada “Rüyada Cin Görmek” Görmek

Rüyada Cin Görmek

Rüyada Cin görmek, rüyayı gören kişinin etrafında ya da sosyal yaşantısından bazı insanların, onun arkasından konuştuğuna delalet etmektedir. Rüyada cin öldürmek, bu rüyayı gören kişinin dost görünümlü düşmanları olduğuna ve her an kişinin kuyusunu kazıp, zora sokacağına işaret etmektedir. Rüyada cin musallat olması, insanın dikkatli olmasında fayda vardır. Çünkü rüyada cin yakmak, rüyayı gören kişi için uyarıcı nitelik taşımakta olabilir. Bireyin hayatında köklü değişimler (evlilik ya da iş ortaklığı gibi) olacak ise, bir defa daha düşünülmelidir.

Rüyada Cin Görmek İslami Anlamı

Rüyada cin görmekİslami, dini yorumu ise, kişilikte ki bazı kötü yanları işaret etmektedir. Rüyada bireyin cin görmesi genel olarak bir olaya karşı duyduğu suçluluk sonucu gelişmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüya sahibi kişi şeytan ve insan şerrinden korunur. Zekasıyla şöhret yapar ve zekasından fayda görür. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyasında cin gören kimse, gece hayalet görür. Korkar fakat kendisine bir zarar gelmez.

Rüyada Cin Çarpması

Rüyada cin çarpması, dini açıdan bakıldığı takdir de iyi bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin hak yolundan ayrılacağına, hakkı olmayan haram para kazanacağına zengin olacağına fakat iman yönünden eksileceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda bu rüya, kötü insanlar ile iş yapmaya da delalettir.

Rüyada Cin Çıkarmak

Rüyada cin çıkarmak, rüyayı gören bireyden hiç beklenmeyecek hatalar yapmasına ve bu hatalar sonucu çevresinde ki herkesi şaşırtarak üzülmelerine neden olacağı yönünde yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören insan zamanını boşa geçirmeye meyil edecektir. Aç gözlülüğü sebebi ile ailesini maddi ve manevi zarara uğratacaktır.

Rüyada Cin Dövmek

Rüyada cin dövmek, dini olarak yorumlandığında alimleri ikileme düşürmüştür. Kimi alimler hayırlı olarak görür iken kimilerine göre bu rüya şer olarak sayılmıştır. Rüyada cin dövdüğünü gören kimseyi oldukça zorlayıcı, maddi ve manevi hasara neden olacak olaylar beklemektedir. Buna karşın bu rüyayı gören kimse oldukça akıllı bir bireydir ve bu zor durumlardan aklı ve mantığı sayesinde en az hasara uğrayarak çıkacaktır.

Rüyada Cin Kovalamak

Rüyada cin kovalamak, iş hayatında terfi alıp yükselmeye, maddi durumlarda artışa ve kendisi adına seve seve çalışan insanlara delalet etmektedir. Bu rüya kendisi için çalışan insanların kıymetini bilmeye ve onlara değer verip, hayırlı bir insan olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Cin Öldürmek

Rüyada cin öldürmek, rüya sahibinin kısa bir süreliğine dara düşeceğine fakat sonrasında eski halinden de iyi olacağına işaret etmektedir. Kişi maddi sıkıntıya düşer fakat sonrasında kazancı çok daha fazla olur veya hastalanır, sonrasında ise sağlığı eskisinden daha güçlü olur.

Rüyada Cin Çağırmak

Rüyada cin çağırmak, çok değer verilen ya da maddi değeri fazla olan fakat kaybedilen eşyayı bulmaya delalet eder.

Rüyada Üç Harfli Görmek

Rüyada üç harfli görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde ki insanların tekinsiz olduğuna yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani