Rüyada “Rüyada Çikolata Görmek” Görmek

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek, rüyayı gören kişinin yakın bir zaman içerisinde aşık olunabileceğine işarettir. Aynı zamanda bir başarıdan ötürü, rüyayı gören kişinin bir kutlama veya kendisini ödüllendirme anlamına da gelir. Rüyada çikolata görmek, rüyayı gören kişinin kendisini mutlu ve huzurlu hissettiğini ifade eder. Kişi rüyasında birden fazla çikolata gördüyse, gerçek yaşamında arzu ettiği şeylerde abartıya kaçtığını, biraz bu konuda kendisini sınırlaması gerektiğini gösterir.

Rüyada Çikolata Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyayı görmüş olan birey, yakın zaman içerisinde hayırlı bir kısmet ile tanışıp onunla evlenecektir. Aynı zamanda bu kişi bir nedenden ötürü kutlama yapabilir. Bu rüyayı gören bireyler, yakın zaman içerisinde sağlık kontrolü yapmalıdır. Aksi halde ciddiyet içeren sağlık sorunları ile karşı karşıya kalınabilir. Bu rüya türü, uzunca bir hayat yaşayarak, bu hayat içerisinde de kişinin sevdikleri ile beraber olacağına şeklinde tabir edilir. Aynı şekilde her zaman hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalınacağının habercisidir. Rüyada çikolata yiyen başka biri ise, rüyayı gören kişinin yaşamında kimi sınırlamalar yapması gerektiğinin göstergesidir.

Rüyada Çikolata Almak

Rüyada çikolata almak, sevinç şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı görmüş olan kişi, beklediği güzel haberi alarak sevinir. Aynı şekilde sıkıntılarından arınarak, her çeşit huzura yorulur. Çikolata alan bireyin, huzur içeren bir yuvası olacaktır. Evli olduğu eşiyle arası hep iyi olacak ve hep iyi kalacaktır.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyada çikolata yemek, rüyayı gören kişinin hayatında almış olduğu kararları, mantık yerine duygu ile aldığını gösterir. Duygularına hakim olunması gerektiği ifade edilir. Aynı şekilde inanların bu kişiye güvendiği ve birden fazla insanla samimiyet kurarak, birden fazla dostluk kurulacağına işarettir. Rüyada çikolata yemek, sıhhat ile de yorumlanır.

Rüyada Çikolata Bulmak

Rüyada çikolata bulmak, rüyayı gören bireyin, güçlüklere karşı göğüs gererek hayal ettiği berekete kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda birinden istenen yardım dahilinde istenilen huzura, güçlükleri yenerek beklemiş olduğu mülkün habercisi olduğu söylenilebilir.

Rüyada Çikolata Aşermek

Rüyada çikolata aşermek, rüyayı görmüş olan bireyin yaşayacağı bir sürpriz olay anlamına gelir. Rüyayı gören birey, sevinçle dolacaktır. Aynı zamanda mutluluğu katlanan bu kişinin emek verdiği hiçbir şey boşa gitmeyecektir. Bu rüya çeşidi güvenmiş olduklarının kendisini bırakmayacağına da yorulur.

Rüyada Çikolata Satmak

Rüyada çikolata satmak, rüyayı gören kişinin güler yüzlü ve tatlı dilli insanlara her zaman iyilik yapan ve daima doğru olan yolu gösterdiği anlamına gelir. Bu rüya, terbiyeli bir erkeğe, böyle biri ile beraber olup ondan yardım göreceğine işarettir. Aynı zamanda bu adam yumuşak ve güzel mizacı ile herkesi kendine bağlayan biri olacağına, iş yaşamında ise kolayca ve parayı güzel şekillerde kazanmanın habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Çikolata Vermek

Rüyada çikolata vermek, rüyayı gören kişinin gönlünün zengin ve cömert biri olduğuna, önemli bir sevinç içerisinde olacağı anlamını taşır. Aynı şekilde bu rüya çeşidi, muhabbet ve sadakat anlamına da gelir. Rüyayı gören birey evliyse, eşiyle çok güzel muhabbetler içerisinde olan bir dönemde olacak ve güzel zamanlar geçirecektir. Bekar ise bu özelliklerde birini bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani