Rüyada “Rüyada Çiğ Et Görmek” Görmek

Rüyada Çiğ Et Görmek

Rüyada çiğ et görmek, hiç hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyasında çiğ et gören kişinin hayatında ardı arkası gelmeyen olumsuzlukların yaşanmasına, rüyayı gören kişinin başının beladan, dertten, tasadan kurtulmayacağına işarettir.

Rüyada çiğ et görmek İslami, dini yorumu ise, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşanacak sorunlara hatta işinin batmasına ve iflasa yorumlanmak ile birlikte kişinin bu olaylar sonucunda üzüntüsünden, dert ve tasadan yataklara düşüp, şifa bulunamayan hastalık sahibi olmasına yorumlanmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak, rüyayı gören kişi için aile hayatında da yaşanacak olumsuzluklar olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Çiğ Et Görmek İslami Anlamı

Bu konuda Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Çiğ et görmenin kişi için dört türlü yorumu bulunmaktadır. Mal, miras, üzüntü ve musibet. Eğer rüyada görülen et haram bir et değil ise rüya hayırlıdır. Bunun yanında eğer eti yenmeyen yani haram olan bir hayvan eti görülmüş ise rüya hayırlı değildir.

Rüyada Et Dağıtmak

Rüyada et dağıtmak, rüyayı gören kişinin yardımsever ve çevresinde ki insanlara her daim iyiliği dokunduğuna işarettir. Rüyada et görmek genel anlamda hayra yorumlanmasa da eğer görülen et pişmiş ise, mala, mülke, zenginliğe, hiç beklenmeyen zamanda gelecek mirasa, mutluluğa ve hayra yorumlanmaktadır. Buna karşın rüyada görülen et çiğ ya da kanlı ise, rüyayı gören kişinin olumsuz olaylar yaşayacağına, zorlu sağlık sorunlarına, iş hayatında olumsuzluklara hatta iflas edip malını mülkünü kaybetmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Et Kavurmak

Rüyada et kavurmak, rüyayı gören kişinin şansının birden döneceğine, huzurlu ve mutlu günler yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyasında et kavurduğunu gören kişinin oldukça hayırlı bir insan olacağına ve bahtının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Et Satmak

Rüyada et satmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı ya da yaşayacağı olumsuzluklara işaret etmektedir. Rüya sahibinin altından kalkamayacağı borçların altında kalmasına ve borçlarını ödemek adına elinde ki tüm malını mülkünü satacağına işaret etmektedir.

Rüyada Et Yıkamak

Rüyada et yıkamak, rüyayı gören kişinin işleyeceği günahlara ve yapacağı dedikodulara işaret etmektedir. Rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin bilerek isteyerek işleyeceği günahlara ve sonrasında çok kötü duygular hissetmesine neden olacak bir rüyadır.

Eğer yıkanan et, yenmesi haram olan bir hayvanın eti ise kişinin yapacağı zinaya ve büyük günahlarına yorumlanmaktadır.

Rüyada Et Kusmak

Rüyada et kusmak, rüya sahibinin işlediği büyük günahlar sonrası pişman olup, tövbe etmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Eğer kişi zorlukla et kustuğunu görüyor ise, birinin hakkına girdiğine ve ahını aldığına işaret etmektedir.

Rüyada Et Dövmek

Rüyada et dövmek, rüyayı gören kişinin uğraşıp çaba harcadığı her işte başarılı olması anlamına gelmektedir. Emek verdiği bir işte başarıya sahip olmaya işaret etmektedir. Eğer kişi bir başkasının et dövdüğünü görüyor ise, bu rüyanın pek hayır yorumu bulunmamaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani