Rüyada “Rüyada Cezaevi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Cezaevi Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada cezaevi görmek, kişinin kısa bir süre sonra kötü bir işe girmesine ya da kötü bir evlilik yapmasına tabir olmaktadır. Ayrıca rüyada cezaevi görmek aynı zamanda kişinin gerçek hayatta da ceza evine girmesine tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise, kendini ceza evinde görmek hoşlanılmayan veya istenilmeyen bir işe girmeye ve bu nedenle yeterli düzeyde çalışamamaya tabir olunmaktadır. Çok sayıda dini yorumcuya göre bu rüya kişinin hayattan zevk almamasına ve bu nedenle ruhsal sıkıntılar çektiğine tabir edilmektedir.

Rüyada Cezaevi Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a)’e göre bu rüyayı gören kişi yakın zamanda depresyon yaşar ve bu nedenle içinden çıkmadığı bazı sıkıntılar baş gösterir. Bunlar için yardım talep edemez. Çok sayıda islami yorumcuya göre ise bu rüya kötü bir evlilik yapmaya ve bu nedenle mutsuz olmaya tabir edilmektedir. Ayrıca bazı alimlere göre bu rüya kişinin ruhunu Allah’a bırakmasına ve sürekli ibadet etmesine tabir olunmaktadır.

Rüyada Cezaevi Arkadaşını Görmek

Rüyada cezaevi arkadaşını görmek kişi gerçek hayatta daha önce cezaevine girmiş ise yeniden bir suç işleyerek cezaevine gireceğine eğer girmemiş ise kötü bir işe arkadaşı nedeniyle bulaşacağına ve bu nedenle sıkıntı çekeceğine tabir olunmaktadır. Rüyada polis görülmesi durumunda ise kişinin yakın zamanda iyi bir haber alacağına ve tüm hayatının değişeceğine tabir olunmaktadır.

Rüyada Cezaevi Bahçesi Görmek

Rüyada cezaevi bahçesi görmek kişinin sıkıntı içinde olduğuna tabir edilir. Bazı alimlere göre ise bu rüyayı gören kişinin istemediği bir iş ortamı içinde bulunduğuna ve bu nedenle rahat çalışmadığına fakat kısa bir süre sonra bu sıkıntılardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada Cezaevi Aracı Görmek

Rüyada cezaevi aracı görmek kişinin yakın zamanda şer gibi görünen bir olayla karşılaşacağına fakat hayırla sonuçlanacağına yorulmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre ise bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir cezaevi ziyareti yapması da mümkündür. Bazı alimlere göre ise kişi yakın zamanda bir evlilik yapar fakat mutsuz olur.

Rüyada Cezaevi Ziyareti

Rüyada cezaevi ziyareti kararsızlık anlamına gelmektedir. Kişinin bir işe girip girmeme konusunda kararsız olduğuna ve bu nedenle stres altında olduğuna tabir edilmektedir. Bazı alimlere göre ise kişinin baskı altında tutulduğuna ve rahat hareket edemediğine yorulmaktadır. Bu iş ya da ev hayatında olabilir.

Rüyada Cezaevi Aracı Görmek

Rüyada cezaevi aracı görmek ne anlama gelir? Bu rüya yakın zamanda kötü sonuçlar getirecek bir yolculuğa çıkmaya ya da aile bireylerinden birinin böyle bir yolculuğa çıkmasına tabir olunmaktadır.

Rüyada Cezaevine Girmek

Rüyada cezaevine girmek kişinin yakın zamanda kötü bir haber alacağına ve sarsılacağına tabir olunmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya yakında ikinci evliliğini yapacak kimseye yorulmaktadır.

Rüyada Cezaevine Düşmek

Rüyada cezaevine düşmek ne anlama gelir? Bu rüya kişinin baskıcı bir insan olduğuna bu nedenle de çevresine sıkıntı verdiğine yorulur. Ya da kısa süre içinde bir iş değişikliği yapar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani