Rüyada “Rüyada Çeyrek Altın Görmek” Görmek

Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyada çeyrek altın görmek, rüya yorumcuları tarafından, genel olarak, hayra yorulur. Rüyada çeyrek altın gören kimse, maddi manevi kazanç, sıkıntıları aşmak, sevinç, neşe ve refah getirecek günler olarak tabir edilir. Rüyada çeyrek altın görmek, bazı yorumcular bu gibi rüyaları, güce ve nüfusa, rüya sahibinin atılacağı bir iş sayesinde edineceği itibara yorarlar.

Rüyada Çeyrek Altın Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; bu gibi rüyalar, rüya sahibinin, ummadığı birinden kötü bir söz işiteceğine ya da rahatlatıcı bir habere delalettir. Altınlı rüyaların İslami yorumu ise, bu gibi rüyaların, rüya sahibinin yakın bir zamanda helal yolla edinilmiş bir mala, miras yoluyla sahip olacağına ya da büyüklerinden göreceği mühim bir menfaate delalet olduğu yönündedir.

Rüyasında çeyrek altın gören kimse, şanslı ve bereketli bir döneme girer. Rüyada çeyrek altın görmek, bu dönemde önüne hayatını değiştirecek ve güzelleştirecek bir sürü fırsat çıkar ama bu fırsatları kullanıp kullanmamak kendi elindedir. Rüyada çeyrek altın görmek hayırlı dosta ve hayırlı mal mülke işarettir.

Rüyada Çeyrek Altın Bozdurmak

Rüyada çeyrek altın bozdurmak rüya sahibinin kötü bir olaya tanıklık edip kederleneceğine ya da sağlığının bozulacağına yorulur. Kimi alimler, bu gibi rüyaları, rüya sahibinin başından savdığını düşündüğü bir musibetin tekrar gündeme gelmesi ve rüya sahibinin huzurunu kaçırması, şeklinde tabir ederler.

Rüyada Çeyrek Altın Almak

Rüyada çeyrek altın almak iş hayatına atılmış kadınlar ve erkekler için bir ustadan el almak ya da amirinden yardım görmeye yorumlanır. Rüyada çeyrek altın aldığını görmek, onun yolunda ilerlemek olarak yorumlanır. Kimi rüya yorumcuları, bu rüyaların, iş hayatına atılmış kişilerin dışında, herhangi bir zanaat ya da sanat öğrenen öğrenciler için de ustadan ya da öğretmenden alınacak el, görülecek yardım olarak yorumlanabileceğini söyler.

Rüyada Çeyrek Altın Vermek

Rüyada çeyrek altın vermek rüyayı gören kişinin, birisine maddi anlamda büyük bir iyilik edeceğine ve ettiği iyiliğin kendisine, iş yaşantısında büyük bir başarıya ulaşıp yüksek maddi gelir elde edeceğine delalettir. Rüyasında çeyrek altın verdiğini gören kimse, yaptığı tüm hayırların mükafatını görür.

Rüyada Çeyrek Altın Takmak

Rüyada çeyrek altın takmak rüya sahibinin vesilesiyle gerçekleşecek hayırlı bir evliliğe delalettir. Bu rüyayı gören kime, dini bütün bir kadınla iyi huylu bir erkeğin evliliğine vesile olup hayır duası alır. Bazı alimlere göre, rüyasında akraba dışından birine çeyrek altın taktığını gören kimse, bekarsa hayırlı bir evlilik yapar, evliyse hayırlı evlat sahibi olur.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüyada çeyrek altın bulmak rüyayı gören kişi gençse, önüne servet sahibi olabilmesi için iyi bir fırsatın çıkacağı ve bu fırsatı iyi değerlendireceği, rüyayı gören kişi genç değilse sözlerine ve davranışlarına dikkat etmediği takdirde, kıymet verdiği bir kimsenin kalbini kırıp üzüleceği şeklinde tabir edilir. Rüyanın İslami yorumuysa, rüya sahibinin çok miktarda haram kazançtan kaçınıp, az miktarda helal kazanca yönelmediği takdirde, başına bir musibet geleceği yönündedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani