Rüyada “Rüyada Cenaze Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Cenaze Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada cenaze görmek, tam aksi bir anlama sahiptir. Yani aile içinde bir doğumun gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Birçok kişiye göre rüyada cenaze görmek hayırlı bir evladın dünyaya geleceğine işarettir. Bu evlat tüm aileyi sevince boğacaktır. Yani rüyada görülen cenazenin, kaybın aksine aslında hayırlı bir rüyadır. Aile üyelerine yeni bir birey katılacak demektir.

Rüyada Cenaze Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise şu şekilde buyurmaktadır: “Rüyasında cenaze gören kimsenin, sağlığı kötü bir durumdaysa iyileşecek demektir, çocuk sahibi değilse kısa süre içerisinde hayırlı bir evlada sahip olur.” Bazı yorumculara göre ise rüyada cenaze görmek kişinin hayatındaki maddi kayıplarını yavaş yavaş telafi edeceği anlamına gelir. Bu açıdan rüya sahibi yeni kazançlar elde edecek demektir.

Rüyada Cenaze Evi Görmek

Rüyada cenaze evi görmek, aile içinde yaşanacak şenliği temsil eder. Aile üyeleri bir araya gelerek bir şeyi kutlayacaktır. Bu kutlama büyük bir ihtimal bir evlilik veya doğum haberi olacaktır. Aile bireyleri açısından da önemli bir rol oynayacaktır. Hanenin genel olarak havasını değiştirecek olan şenlik veya kutlama birleştirici bir güç olarak da büyük önem taşımaktadır.

Rüyada Cenaze Namazı Kılmak

Rüyada cenaze namazı kılmak, kişinin işlediği günahlardan ötürü tüm kalbiyle tövbe edeceğine delalet eder. Çünkü bu kişi yaptığı hatalardan öylesine pişman olmuştur ki Allah onun bu samimi tövbelerini cevapsız bırakmayacaktır. Bazı yorumcular ise bu rüyayı daha farklı yorumlar. Bu yorumculara göre rüyasında cenaze namazı kılan birinin çok büyük bir hayali gerçek olacak demektir.

Rüyada Cenaze Arabası Görmek

Rüyada cenaze arabası görmek, birinin eline geçecek çok büyük bir fırsatı simgeler. Bu rüyayı gören kimse eline geçecek olan bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek için tüm çabasını gösterir. Ayrıca bu fırsatın hayatında meydana getireceği değişikliklerin farkındadır. Bu yüzden kendi çıkarları doğrultusunda hareket edip başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Cenaze Defnetmek

Rüyada cenaze defnetmek, rüya sahibinin yakın bir dostunun çok hasta olduğuna ancak kısa sürede bu hastalığın pençesinden kurtulacağına işaret eder. Bu hasta insan eski sıhhatini yavaş yavaş kazanacaktır. Rüyayı gören kimse ise bu durum karşısında büyük mutluluk yaşayacaktır.

Rüyada Cenaze Taşımak

Rüyada cenaze taşımak, kişinin omuzlarındaki ağır yüklerden kurtulacağı anlamına gelir. Bu yükler o kadar uzun süredir omuzlarındadır ki artık çok yorgun bir haldedir. Bu yüzden bu birey artık hırs yapıp bu durumdan kurtulması gerektiğini fark eder. Bu karardan sonra çok çabalayacaktır. Ayrıca bu çabaları da boşa çıkmayacaktır. Rüyasında cenaze taşıdığını gören kimse artık kendini mutlu bir pozisyonda bulur.

Rüyada Cenaze Yıkamak

Rüyada cenaze yıkamak, birinin çok dindar bir yaşam sürdüğünü gösterir. Bu kimse artık dünyevi işlerden kendini soyutlamıştır ve dinden başka hiçbir şeyle meşgul olmaz. Rüyasında cenaze evi gören kimse ailesiyle bir araya gelerek onlarla güzel vakit geçirecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani