Rüyada “Rüyada Çekyat Görmek” Görmek

Rüyada Çekyat Görmek

Rüyada Çekyat görmek, rüyalar gerçek hayata ışık tutar denilmektedir. Rüyada çekyat açmak, hayallerde kalmak iş hayatında uzun sürecek ve yanlış sayfanın normale döneceği, zararların tazmin edileceğine işarettir. Rüyada çekyat kırılması, uzun süre beklediği en büyük haberlerin geleceğinden mutlu olunacağına ve daha başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada Çekyat Görmek İslami Anlamı

İslami tabirlere göre de rüyada çekyat görmek mutluluğa ve huzurlu bir yuva kurmaya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi aynı zamanda zor bir işin üstesinden gelecek büyük karlar elde edecek ve zengin olacaktır diye düşünülebilir. Yine de uzun sürenin sonunda bu kişinin mutluluğa kavuşacağı düşünülmektedir.

Rüyada Çekyat Örtüsü Görmek

Rüyada çekyat örtüsü görmek, rüya gören insanlar, iş dünyasıyla ilgili problemler, bu planlarda bulunan büyük kötülükler, büyük kayıplara uğrayabilmesi için bu tarz yollara girip uyumaya gitmeliyiz. Yardımını kullanarak hayatınızı değiştirmek ya da zenginlere yardım etmek. Göreceli olarak, her şeyi işleri kolaylaştırmaya çalışmakla ilgilidir.

Rüyada Kırık Çekyat Görmek

Rüyada kırık çekyat görmek, etrafta gelişecek, etrafında gelişecek, çevresiyle yeniden canlanacak ve bir parmakla gösterilecek bir yenilikle yüzleşecektir. Kirmani(r.a)’ya göre, kırık bir çekyat görmek şaşırtıcı değil: kendinizi arka planda hissetmek, kendinizi bir gülümseme içinde ifade etmek anlamına gelir.

Rüyada Çekyat Taşımak

Rüyada çekyat taşımak, bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda hastalanacağı söylenir. Öyle bir hastalığa tutulur ki bu kişi çok ağır acılar çeker ama en sonunda iyileşerek huzura kavuşur. Bir diğer rivayete göre bu kişi huzursuzluklarının sebebini rahatsızlığından ötürü düşünerek yanlış yapmaktadır aslında öyle bir durum söz konusu değildir.

Rüyada Çekyatta Oturmak

Rüyada çekyatta oturmak, rüyada çekyata oturmakta olan kişi uzun süredir yanında olan bir erkek kişisi tarafından haksızlığa uğrar. Bu haksızlık onun canını yani rüyayı gören kişinin canını öyle yakar ki uzunca bir süre kimseye güvenemez hale gelir.

Rüyada Çekyat Satmak

Rüyada çekyat satmak, Rüya sahibi hakemlere karşı dürüstlüğün sorunlu durumlardan kurtulacağını, büyük karlar yaratacak işlere gireceğini ve büyük ölçüde destekleneceğini iddia ediyor. Yine de bu işler sonucunda çok fazla büyük miktarlarda paralar kazanacağı da söylenebilir.

Rüyada Çekyat Almak

Rüyada çekyat almak, bu rüyanın anlamı sevmediğiniz bir insandan mutlu bir haber almak, uzun zamandır görmediğiniz bir insanı görüp sevinmek anlamına gelir. Cafer-i Sadık (r.a) buyuruyor ki; kim rüyasında çekyatı aldığını görürse bir gün çok sevinecektir.

Rüyada Yeni Çekyat Görmek

Rüyada yeni çekyat görmek, bu rüyanın görülmesi kişinin çok farklı hisler yaşanacağının haberini vermektedir. Nefret gibi sevinç gibi karmaşık hislerle ne yaşadığını anlamayacak olan rüya sahibi en sonunda bu karmaşık durumda da kurtulabilmek için çok sevdiği ve güvendiği birinden yardım alacaktır.

Rüyada Eski Çekyat Görmek

Rüyada eski çekyat görmek, hiç beklemediği birinsen hiç beklemediği bir anda bir darbe yiyecek kişi olarak yorumlanır. Eğer bu rüyayı bir kadın gömüş ise bir oğlu olacaktır. Eğer bir erkek görmüş ise bir kızı olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani