Rüyada “Rüyada Çekirdek Görmek” Görmek

Rüyada Çekirdek Görmek

Rüyada Çekirdek görmek, kişinin uzun süre sabır göstereceği bir evreye girmesi anlamına gelir. Rüyada çekirdek yemek, rüyayı gören kişinin beklenen başarılar, paralar veya kısmetler için kişi önünde biraz daha zaman vardır diye yorumlanır. Diyanete göre rüyada çekirdek kabuğu görmek, bu rüyayı gören kişinin çok kişi tarafından dedikodusu yapılmaktadır.

Rüyada Çekirdek Görmek İslami Anlamı

Rüyada çekirdek görmek, birden fazla anlamlara yorumlanır. Rüya sahibi çekirdeği rüyasında nasıl ve ne şekilde görürse buna uygun bir anlam yüklenir. İbni Sirin (r.a) rüyasında çekirdek görenin rüyasının, rüyada çekirdek yemek, rüyada çekirdek almak, rüyada çekirdek çitlemek veya rüyada çekirdek kabuğu görmek gibi anlamlarıyla yorumlanması gerektiğini bildirmiştir.

Rüyada Çekirdek Yemek

Rüyada çekirdek yemek, rüya yorumcularına göre kişinin uğraştığı ve beklediği bir işin olmaması anlamına gelir. Rüya sahibi henüz çalışmaya ve sabretmeye devam eder. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi bir başkası hakkında konuşacaktır.

Rüyada Çekirdek Almak

Rüyada çekirdek almak, rüya yorumcularına göre kişinin küçük bir kısmet ya da para alması anlamına geldi. Sabırların sonu ve beklenen işlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Diyanet’e göre rüya sahibi bir rızkı hayır için kullanır.

Rüyada Çekirdek Çitlemek

Rüyada çekirdek çitlemek, rüya yorumcularına göre bu rüyayı görenin sağlığı için bir çaba göstereceği anlamına gelir. Sıkıntı hissi duymak, bir olaya çok üzülmek veya kişinin küçük bir hastalık evresi yaşaması anlamlarına yüklenir.

Rüyada Çekirdek Kabuğu Görmek

Rüyada çekirdek kabuğu görmek, rüya yorumcularına göre kişinin karşılıksız sevgi yaşaması anlamına gelir. Diyanet’e göre bu rüya sahibi boş yere ve düşünmeden para harcar.

Rüyada Siyah Çekirdek Görmek

Rüyada siyah çekirdek görmek, rüya sahibinin başka bir kişiden kendi hakkında konuşulduğu haberleri almak anlamına gelir. Rüya yorumcularına göre bu rüyayı görenin hakkında ileri geri konuşulur. Diyanet’e göre siyah çekirdek ayrılık anlamını ifade eder.

Rüyada Beyaz Çekirdek Görmek

Rüyada beyaz çekirdek görmek, hayırlara vesile bir rüya olmaktadır. Rüya yorumcularına göre rüya sahibi bekar bir kimse ise yakın zamanda evlenir. Çocuklarından birisi bekar ise kişinin çocuklarından biri evlenir. Hane içine gelin girmesi anlamına gelir. Diyanet’e göre yine bu rüya hayırlı haberlere ve hayırlı olaylara yorumlanır.

Rüyada Ay çekirdeği Görmek

Rüyada ay çekirdeği görmek, rüya yorumcularına göre kişinin hayırlı ve çalışkan evlatlara sahip olması anlamına gelir. Kişinin evlatları yaşa girdiği zamanlarda bile kendisinden elini çekmez. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı görenin aile büyükleri büyük miraslara sahiptir.

Rüyada Kabak Çekirdeği Görmek

Rüyada kabak çekirdeği görmek, rüya yorumcularına göre erkek kimsedir. Kişi hakkında dedikodu yapan ya da ona kötülük düşünen bir kimse erkek cinsiyette olacaktır. Hanesinde veya işinde gözü olan yine erkek bir kişi içinde bu rüyanın anlamı çıkar. Fakat Diyanet’e göre kabak çekirdeği rüyada boşa harcanan emek anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani