Rüyada “Rüyada Ceket Görmek” Görmek

Rüyada Ceket Görmek

Rüyada Ceket görmek, elinize geçecek fırsat olarak yorumlanmaktadır. Rüyada ceket görmek rüya sahibi kişinin yakın zamanda alacağı iş teklifi, yeni işe başlamak, iş değiştirmek olarak rivayet olur. Rüyada ceket görmek dini açıdan yorumlandığında ele geçecek olan yeni fırsatlar olarak tabir edilir. Rüyada ceket gören kişinin yakın zamanda işleri açılır. Yeni iş kurmak isteyenler için eline fırsat geçer, iş yerinden kazanç daha fazla gelir.

Rüyada Ceket Görmek İslami Anlamı

Rüyada Ceket görmek, Kirmani(r.a.)’ya göre bu rüyayı gören kişinin uzun bir ömrü olacağı, iş hayatında başarılı günlerin onu beklediği şeklinde yorumlanır.  Rüyada beyaz ceket gören kişi şayet bu ceketi giyiyorsa günahlardan arınmak, ibadete yönelmek, tövbe etmek gibi anlamları da vardır. Evde aradığı huzuru bulamaz, iş hayatında para kaybetmesi olasıdır.

Rüyada Deri Ceket Görmek

İş hayatınızda yaşayacağınız değişimlere rivayet edilir. Daha kazançlı bir işe başlamak, iş yeri açmak, yeni bir işe başlamak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kot Ceket Görmek

Hayatınızla alakalı büyük değişimler yaşayacağınız bir döneme gireceğiniz şeklinde rivayet edilir. Rüya sahibi kişi kısa sürede iş hayatında güzel değişimler yaşar. Yapacağı uzun bir yolculuk sayesinde eskisinden daha farklı düşüncelere sahip olur.

Rüyada Ceket Giymek

Kısa süreli bir hastalığa yakalanmaya ve ardından kısa sürede iyileşmek şeklinde rivayet edilmiştir. Hayatınız ile ilgili kararlar alacağınız renkli günlerin yakında olduğuna işaret etmektedir. Aileniz ile bağlarınızı güçlendireceğiniz bir döneme gireceğiniz rivayet olunur.

Rüyada Ceket Almak

Hayatınızla alakalı alacağınız kararlara rivayet edilir. Rüya sahibi kişi dikkatli olması gereken bir döneme gireceği ve bazı fırsatların yakının da olacağı anlamına gelir. Yapacağı mantıklı kararlar sayesinde daha iyi yerlere gelebilir, yanlış kararlar alması ile de eski huzurunu kaybetmesi olarak rivayet edilir.

Rüyada Eski Ceket Görmek

Rüyada eski ceket gören kimse sıkıntı ve zor günler geçirmeye başlar. Eskisinden daha yoğun bir iş temposu olur ancak kazandığı para değişmez. Sevdikleri ile arası açılır ve ayrılık yaşanabilir.

Rüyada Kirli Ceket Görmek

Rüyada kirli ceket görmek parasal açıdan zor bir dönem içerisine girmek şeklinde rivayet olur. Borçların artması, ödemelerin yapılmaması, iş hayatında kötü gidecek olan bir dönem şeklinde yorumlanır. Rüyada kirli ceket görmek arkadaş çevresinde bulunan kötü kalpli kadın olarak da tabir edilir.

Rüyada Beyaz Ceket Görmek

Rüyada beyaz ceket görmek rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır. Rüyasında beyaz ceket gören kişi yakın zaman da evlenir, evli kişi yeni ev sahibi olur. Mutlu günlerin başlangıcı olan bu rüya, sağlıklı ve uzun bir ömür hayatını temsil eder.

Rüyada Ceket Yıkamak

Rüyada ceket yıkadığını gören kimse yakın zamanda tüm borçlarını öder. Sıkıntıdan kurtulmak, yeni iş bulmak, işe başlamak şeklinde rivayet edilir. Temiz ve hayırlı günlerin yakında olduğuna işaret eden bir rüya olması nedeniyle önemlidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Selin Eryıldırım dedi ki:

    Rüyamda erkek arkadaşım, futboll müsabakası ve antrenmanları sebebiyle yanımdayken bir anda kayboluyor ve üzerindeki mavi kot ceketi daha sonrasında geri almak üzere bana emanet ediyor. Bu emaneti çevredeki tanıdıkları, yakınları ve arkadaşları varmış onları görüyorum onlar da bana söylüyor. Ben de ceketi alıp gidiyorum. Kot ceket emanet edilmesi ne demek? Çok anlayamadım. Rüyamı yorumlayıp, anlamam için yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani