Rüyada “Rüyada Çarşaf Görmek” Görmek

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada Çarşaf görmek, rüyayı gören kişiyle alakalı iki şekilde yorumlar yapılır. Rüyada çarşaf dikmek, eğer çarşaf İnce şık ve zarif duruyor ise temiz ahlaklı bir kadınla evlenmeye, çarşaf çok çirkin ve adaba aykırı duruyor ise kötü ahlaklı edepsiz ucube bir kadın ile evlenmeye delalet eder. Rüyada çarşaf asmak, eğer rüyayı gören kişi kadın ise kendisinin karakteristik yapısını ortaya koyan bir Rüyadır. Rüyada çarşaf yıkamak, rüyanın kendisine verdiği mesaja göre hayatına çeki düzen vermesi gerekebilir.

Rüyada Çarşaf Görmek İslami Anlami

Rüyada Çarşaf görmek, İslam alimleri bu rüya ile alakalı şu yorumları yapmışlardır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında çarşaf gören kişi, tesettüre bürünmesi söylenir. Kadın olsun erkek olsun ikisinin de çevresine ahlaklı bir duruş sergilemesi tavsiye edilmektedir. Çarşaf çok eski bir tesettür ürünü olarak bilinir. Bundan dolayı kişinin her durumda ahlaklı durması, ahlak kelimesinin şekilden ziyade ruha inmesi gerektiği rivayet edilir.

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

Rüyada yatak çarşafı görmek, rüya sahibinin gelecekte güzel bir evlilik yapacağı, düzenli bir hayat süreceği, maddi sıkıntılarının biteceği, daha düzenli bir işe gireceği gibi anlamlara gelmektedir. Bundan dolayı kişinin içinde bulunduğu maddi ve manevi çöküntüleri sabretmesi Daha sonrasında Allah’ın ona vereceği rızıklardan mutlu olacağını bilerek yaşaması söylenir.

Rüyada Kirli Çarşaf Görmek

Rüyada kirli çarşaf görmek, kişinin olumsuz haberler alacağı, tatsız durumların ortaya çıkacağı, aile ilişkilerinde problemlerin meydana gelmesi, iş yerinde yöneticiler ile kavga etmek anlamlarına gelen bir Rüyadır. Kişinin psikolojik olarak bu rüyadan etkilenmemesi için rüyayı hayra yorması gerekmektedir.

Rüyada Temiz Çarşaf Görmek

Rüyada temiz çarşaf görmek, rüya sahibinin hayatında çok şeylerin gerçekleşeceği, maddi ve manevi olarak huzura kavuşacağı, mevki ve makam anlamında yüksek mertebelere gelmek, çok zengin olmak gibi durumları gösterir. Kişinin bu durumdan dolayı geldiği makam ve mevki ve kazandığı çok paradan adalet ile davranması ve yoksullara yardım etmek zorundadır.

Rüyada Yırtık Çarşaf Görmek

Rüyada yırtık çarşaf görmek, ruhsal sorunlara, psikolojik olarak depresyona girmeye, insanlardan uzaklaşmak, Yalnız bir yaşam sürmeye işaret eder. Bundan dolayı kişinin kendine gelmesi açısından, Allah’a yönelmesi, ibadetlerini yerine getirmesi, sadaka ve zekatlarını vermesi gerektiği bilinir.

Rüyada Beyaz Yatak Çarşafı Görmek

Rüyada beyaz yatak çarşafı görmek, kişinin hayatında her şeyin açık ve pak bir şekilde olduğu, göründüğü gibi olan, dürüst, samimi, İçten pazarlıklı olmayan bir karakteri ifade eder. Bu tür kişiler genelde çevresinden iyi niyetinden dolayı kullanılan kişiler olarak bilinir.

Rüyada Çarşaf Yıkamak

Rüyada çarşaf yıkamak, rüya sahibinin doğru yolda olduğu, günahlarına tövbe ettiği, hatalarından vazgeçmek için çaba sarf ettiği görülmektedir. Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır. Bu anlamda kişinin bu duruşundan vazgeçmeden Allah’a tevekkül ederek yaşamını sürdürmelidir.

Rüyada Çarşaf Değiştirmek

Rüyada çarşaf değiştirmek, yapılan işlerde kullanılan yöntemler de bir değişikliğe gitmek, sürekli aynı sonuç almaktan dolayı değişik bir stil ile hayata yaklaşmak, ticari hayatta yeni bir strateji ile piyasaya atılmak gibi anlamlara geldiği yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani