Rüyada “Rüyada Çarpılmak” Görmek

Rüyada Çarpılmak

Rüyada Çarpılmak, kişinin doğru yoldan ayrılarak çevresindeki insanların gözünde değerinin düşeceği anlamına gelir. Rüyada çarpılıp dua okumak, bu kimse kötü insanlarla arkadaşlık edecek ve birçok kötü işle meşgul olacak demektir. Rüyada elektriğe çarpılmak, rüya sahibinin muhterem bir insan olma özelliğinin yok olmasına işaret etmektedir. Birçok rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre rüyada cin tarafından çarpılmak, kişinin kendi kişiliğinde meydana gelen değişimlerden ötürü itibarını yitirmesi ile tabir olunur.

Rüyada Çarpılmak İslami Anlamı

Rüyada Çarpılmak, İmam Nablusi (r.a) ise bu konu hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında çarpıldığını görürse, gizli saklı işlerin peşinden giderek şeytani düşüncelere bürünür ve kendisi de dahil olmak üzere çevresindeki birçok insanı felakete sürükler.” Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada çarpılmak rüya sahibinin kendisiyle beraber başka insanları da kötü yola teşvik edeceği anlamına gelir.

Rüyada Çarpılan Birini Görmek

Rüyada çarpılan birini görmek, çevredeki kötü niyetli insanları temsil eder. Rüyayı gören kişi, bu insanlar ile baş edemeyeceğini bildiği için onlarla iş birliği yapmaya karar verecektir. Rüyasında çarpılan birini gören kimse, kötü kalpli insanlar ile birlikte hareket etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Arkadaşını Çarpıldığını Görmek

Rüyada arkadaşını çarpıldığını görmek, en yakın dostun kötü yola girmesiyle alakalı bir durumdur. Rüyayı gören kimse dostunun bu halini fark ederek onu doğru yola yönlendirmek için çabalayacaktır. Rüyasında arkadaşının çarpıldığını gören kimse, dostuna büyük bir yardımda bulunacak demektir.

Rüyada Elektrikle Çarpılmak

Rüyada elektrikle çarpılmak, kendisine inanılan, güvenilen ve saygı gösterilen biri anlamına gelmektedir. Rüya sahibi bu kişi ile bir konu hakkında fikir alışverişi yapacak ve onun tavsiyeleri sayesinde bir çıkmazdan kolayca çıkacaktır. Rüyasında elektrikle çarpıldığını gören kimse, bilgili bir kimseden gelecek yardım ile işlerini yoluna koyar.

Rüyada Tuvalette Çarpılmak

Rüyada tuvalette çarpılmak, kişinin ailesi hakkında kötü düşünceler içerisinde olduğuna ve aile üyeleri hakkında kötü emellere sahip olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kimse uzak akrabaları tarafından annesine, babasına veya kardeşlerine karşı sinsi fikirler ile doldurulur ve onun ailesine karşı kin beslemesi sağlanır.

Rüyada Banyoda Çarpılmak

Rüyada banyoda çarpılmak, kişinin doğru yolda ilerlediğine ancak gene de hayatında birçok olumsuzluk olduğuna işarettir. Bu kimse sürekli bir şeyleri yanlış yaptığından şüphelenmektedir. Ancak kendisi iyi niyetli bir insan olmasına rağmen hayatındaki olumsuzlukların asıl sebebi düşmanlarıdır. Rüyasında banyoda çarpıldığını gören kimse düşmanları tarafından sürekli rahatsız ediliyor ve hayatına müdahale ediliyor demektir.

Rüyada Çarpılan Birini Görmek

Rüyada çarpılan birini görmek, çevredeki kötü niyetli düşmanları temsil eder. Bu düşmanların tek amacı rüya sahibini kendi aralarına çekmektir ve bu amaçlarına bir şekilde ulaşacaklardır.

Rüyada Çarpılıp Dua Okumak

Rüyada çarpılıp dua okumak, kişinin yaptığı işlerden pişmanlık duyarak tövbe edeceğini ima eder. Rüyasında çarpılıp dua okuduğunu gören kimse, Allah yoluna yönelecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. ezginur polat dedi ki:

    rüyamda koltukta bebek kuzenim kucağımdaydı oturuyorduk sonra kuzenim saate bakıyordu o ara çarpılıyodu bu ne anlam ifade ediyor??

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani