Rüyada “Rüyada Cami Görmek” Görmek

Rüyada Cami Görmek

Rüyada Cami görmek, kişinin kazancına haram karışmaması ve zor yollardan’da olsa her zaman helal kazançlar elde edecek demektir. Rüyada cami temizlemek, kişi dinine çok bağlı, inançlı bir kimsedir. Rüyada Cami aramak, Dini vecibelerini, her daim yerine getirmektedir. Rüyada cami yıkılması, kişi para kazanmak adına, bir takım işler ile meşgul olur ve haksız kazançlar elde eder. Rüyada camide namaz kılmak, hürmet görmeyi, saygıda bulunulmayı hak etmiş olan aile büyükleri anlamındadır.

Rüyada Cami Görmek İslami Anlamı

Rüyada Cami görmek, İslamiyete göre beden ve ruhun temiz olduğuna işarettir. Beline, diline, eline hakim olmak, dine çok büyük saygı duymak ve dini sevmektir. Cami tavanı ise, ülkedeki çok üst mertebede olan kişileri gösterir. Cafer-i Sadık (r.a.) Hazretleri, rüyada cami görmek, medrese hocaları, sultanın makamı, fıkıh bilginleri, alimler, kadri yüce kadına delalet eder buyurmuştur.

Rüyada Camiye Girmek

Rüyada camiye girmek, camiye giren kişinin günahlarından tövbe etmesine ve bu tövbenin kabul olunmasıdır. Camiden içeriye giren kişi, alnını seccadeye değdirir ve Allah’a secde ederse, tövbe yolu ile hidayete erecektir. Caminin kapılarının açık olması bolluk olarak yorumlanırken, kapalı olması ise, sıkıntı demektir.

Rüyada Camide Namaz Kılmak

Rüyada camide namaz kılmak, hayırlı ve güzeldir. Kişi namaz kıldığını ve namazını bitirdiğini görürse, bu büyük bir şereftir, kişinin arzu ettiği her şey gerçek olacak, gönlünden geçenler, dilekleri kabul olacaktır.

Rüyada Cami Minaresi Görmek

Rüyada cami minaresi görmek, hayat çok mutlu ve mesut geçecektir. Kişinin temiz bir ahlaka sahip olması sebebi ile çevresindeki bütün insanlar tarafından sevilmesi, sayılması itibar görmesidir. Kişiliği dolayısı ile sıkıntıya düştüğü anda herkesin yardım etmek için birbiri ile yarıştığı bir insan olacaktır. Maddi ve manevi hiçbir sıkıntı ile karşılaşmayacaktır.

Rüyada Camiye Gitmek

Rüyada camiye gitmek, kişinin sevdiği insanlar ile birlikte olması, dert ve kederlerinin kısa süre içinde son bulmasıdır. Ona düşmanlık yapmaya çalışan kişiler, kendi dertlerine düşecek, üzüntü duymasına neden olan tüm sebepler ortadan kalkacaktır.

Rüyada Cami Avlusu Görmek

Rüyada cami avlusu görmek, güzel bir iş kurmak, işin başına geçmek, herkesin kıymet verdiği ve takip ettiği bir insan olmaktır. Kısa süre içerisinde büyük işler başaracak, kendisinin de ummadığı, beklemediği, muhteşem işler başaracaktır. Toplumda güzel işlerin başlamasına öncülük edecek, toplum için çok faydalı bir insan olacaktır.

Rüyada Cami Aramak

Rüyada cami aramak, kişinin hem kendi hayatını, hem de çevresindeki insanları hayatını önemli ölçüde etkileyecek olan bir karar alması demektir.  İş konusunda sıkıntı çekmekte olan insanlara iş verecek, dertlerine derman olacaktır.

Rüyada Cami Halısı Görmek

Rüyada cami halısı görmek, kişi çevresinde bulunan kişileri desteği ile iş hayatında içine düştüğü sıkıntılardan kurtulacaktır. İçinde bulunduğu tüm sorunlar çözülecek ve refaha kavuşacaktır.

Rüyada Cami Resmi Görmek

Rüyada cami resmi görmek, Dertler bitecek, ortaklık kurarak büyük bir işe girilecek, kişi öncesinde hiç duymadığı kadar sevinç duyacaktır. Sıkıntılı dönemde elde edilen fırsatlar, çok iyi değerlendirilecek, doğru bir kişi olunacak, büyük miktarda rızk ve kazanç elde edilecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Süleyman yalçın dedi ki:

    Rüyamda camide mihrabın olduğu yerde temiz geniş ferah bir baza yatak olduğunu gördüm

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani