Rüyada “Rüyada Cam Görmek” Görmek

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek, kişinin haberdar olmadığı bazı sırları öğrenmesi ve bu sayede bazı şeyleri açık açık anlayabilir hale gelmesine tabir edilmektedir. Çok sayıda islam alimine göre ise bu rüyayı gören kişi daha önceden uçarı ve hayırsız bir insan iken değişerek daha doğru ve hayatı anlayan bir yapıya sahip olacaktır. Ayrıca rüyada cam görmek aile içi bazı karışıklıkların çözümlenmesine tabir olunur. Bazı alimlere göre ise bu rüya toplumda bir yer edinmeye ve herkesin güvenini kazanmaya tabir edilmektedir.

Rüyada Cam Görmek İslami Anlamı

Rüyada cam görmek, Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüyayı gören kişi bir sırra nail olur. Ya da çevresinde olan bir sırra şahit olur ve bunu içinde tutamaz. Bazı dini yorumculara göre bu rüya son derece karışık şekillerde yorumlanabilmektedir. Öyle ki camın şekli ve üzerinin lekeli olup olmamasına göre tabiri mümkündür. Camın lekeli olması durumunda kişinin itibarının lekeleneceği anlamını çıkarmak mümkündür.

Rüyada Cam Silmek

Rüyada cam silmek kişinin itibarına gelen bir lekeyi temizlemek için çaba sarf etmesi anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı âlimlere göre ise bu rüya kişinin hayatındaki bazı sırları aralaması ve bunun için araştırma yapması anlamına gelmektedir. Bazı alimler ise bu rüyayı kişinin kalbini temizlemesi ve dini işlere yönelmesi olarak yorumlar.

Rüyada Cam Kırmak

Rüyada cam kırmak ne anlama gelir? Bu rüya genellikle kalp kırmak anlamında da tabir edilmektedir. Rüyada kırık cam görmek, Bazı alimlere göre ise bu rüyayı gören kişi bazı kişilerin hayatını olumsuz etkilemiş ve onlara kötülük etmiştir. Rüyada camın kırılması, Bazı alimlere göre ise cam kırmak hayatın olumsuzluklarla karşılaşıldığı bir döneminin yaşanacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Camdan Dışarı Bakmak

Rüyada camdan dışarı bakmak kişinin başkalarının hayatına özenmesi anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı dini alimlere göre bu rüya kişinin kötü hayatlara özenmesi ve zevk içinde yaşamak istemesi manasına gelir. Ayrıca rüya sahibinin kendi dertlerinden dolayı dertsiz insanlara özenmesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Rüyada kırık cam görmek kırılmış bir kalbe şahit olmaya veya birinin kalbini ciddi şekilde kırmaya tabir olunur. Ayrıca kişinin bunun farkına varması ve af dilemesi olarak ta tabir edilmektedir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya bazı kişilerin duyguları ile oynama ve onları kandırma olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Cam Batması

Rüyada cam batması kişinin hayatında her şeyin yolunda gittiği bir anda bir olayla sarsılması olarak tabir edilmektedir. Bu olay kötü olmayabilir kişi aşık olarak ta hayatında bir değişiklik meydana gelebilir. Bu rüya gören için yorumlanabileceği gibi aile içinden birinin de son günlerde itibar sahibi olması ve sözünün dinlenmesi olarak ta tabir etmek mümkündür.

Rüyada Cam Yemek

Rüyada cam yemek birinin kalbini kazanmaya ya da hayır işlemeye tabir olunur.  Ayrıca camın net ve pürüzsüz olması ise kişinin çevresi tarafında n sözüne güvenilir biri olarak bilinmesi olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani