Rüyada “Rüyada Çağrılmak” Görmek

Rüyada Çağrılmak

Rüyada çağrılmak, rüyayı gören bireyin, uzun bir zaman dilimi ile uğraşmak zorunda kalınacağı, oldukça uzun ve yoran bir tedavi yaşanacağı manasına gelir. Rüyada çağrılmak, eski sağlığa ve iyi durumlara dönülecektir. Aynı biçimde, uzun vakitlerden beri beklenen ve alınmasıyla beraber çok iyi bir işe girişilecek hayırlı ve güzel haberlere işaret edilir.

Rüyada Çağrılmak İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada birisinin tarafından çağrıldığını görmüş olan birey, rezil olan bireyler ile sohbet kurarlar. Rüya içerisinde vali bakımından çağrıldığını gören birey, önemli bir makama gelir. Rüyada çağrılmak hastalığı simgeler.

Rüyada Askere Çağrılmak

Rüyada askere çağrılmak, bireyin hayatındaki bütün güçlüklere karşın başarılı olmak, elinde bulunan işi başarı ile zamanında bitirmek anlamına gelir. Rüya içerisinde askere çağrıldığını gören kimse, gerçek yaşamında amaçlara ulaşmak için hemen çalışması gerektiğine işarettir.

Rüyada Düğüne Çağrılmak

Rüyada düğüne çağrılmak, iş durumunda uzun sürecek tartışmaların sona erip, aile yaşamı içerisinde beraberlik sağlanacağına delalet eder. Aynı zamanda problemlerin en ufak zaman diliminde çözüm bulacağına, dertlerin biteceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, kısmet durumlarının çoğalacağını temsil eder.

Rüyada Kavgaya Çağrılmak

Rüyada kavgaya çağrılmak, bireyin hak etmemiş olduğu vaziyetler içerisine düşüleceğine, bireyin açığını arayan yöneticilerin ellerine koz verilmesi ile iş yaşamının güç duruma gireceğine, yaşamış olduğu problemler yüzünden psikolojinin bozulacağını simgeler. Birey aynı zamanda bilgin olacağına ve bu yol içerisinde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada Uzak Bir Yerden Çağrılmak

Rüyada uzak bir yerden çağrılmak, rüyayı gören bireyin çektiği çilelerden ve yaşanmış olaylardan Allah’a isyan edileceği şeklinde yorumlanır. Bir bireyin rüyasında ismi ile seslenmesini görmek devlette sözü geçen biri haline gelip, kısa vakit içerisinde kariyer yaşamında önemli bir konum içerisinde yer alınacağına, sevilen bireylere istenilen yaşam yaşatılarak bir ömür boyunca mutlu olunacağına yorulur.

Rüyada İsimle Çağrılmak

Rüyada isimle çağrılmak, rüyayı gören bireyin hayırlı haber alacağına işaret etmektedir. Birey, yapmış olduğu işlerin sayesinde herkes tarafından tanınacaktır. Aydınlık bir geleceğe ehil olup, sabit bir gelir içerisinde yaşayacaktır.

Rüyada Namaza Çağrılmak

Rüyada namaza çağrılmak, bireyin işinde olan ibadetteki noksanlığa, şeytanın kötülüklerine uyduğuna, aklını iyiliğe doğru yöneltmenin yerine haram şeklinde nitelendirilen şeylere yönelmek şeklinde yorumlanır. Bu rüyada bireyin tövbe edip, Allah’ın buyruklarına boyun eğmeye, bireyin kendisini iyiliğe doğru yönelerek, hak yolunda gitmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Adının Çağrılması

Rüyada adının çağrılması, rüyayı gören kimsenin, oldukça müjdeli, sevindirici ve mutlu eden bir haber alacağı ile tabir edilmekte olup, rüyada adının çağrılması bireyin yakın etrafı bakımından daha fazla sevileceği şeklinde de yorulur.

Rüyada İsmiyle Seslenmek

Rüyada ismiyle seslenmek, bireyin kısmetinin kapalı olan kısmetinin açılmasına, müjde içeren bir haber alınmasına, hane içerisinde bolluk ve bereketin hiç noksan duruma düşmeyeceğine işaret eder iken bu rüyanın olumsuz yorumlandığını da söylemek mümkündür. Olumsuz olarak ise; hastalık durumlarına, ayrılıklara, sevilen bir yakın akrabanın kaybedilmesi şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. yakup beyazkılınc dedi ki:

    Ben rüyamda bazen de uyanıkken, ismim ile çağrılıyorum! bu ne anlama gelir? sizce.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani