Rüyada “Rüyada Büyük Yılan Görmek” Görmek

Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, birçok rüya tabircisi tarafından düşmanın güçlü olmasıyla yorumlanır. Diyanete göre rüyasında büyük yılan gören kimse, bir adet ama kendisinden çok daha güçlü olan bir düşmana sahip demektir. Cafer-i Sadık (r.a)’a göre rüyada büyük yılan görmek, saldırmak için doğru anı bekleyen ve bu sürede de güçlenmek için elinden geleni yapan bir düşman anlamına gelir. Rüyasında büyük yılan gören kimse günden güne güçlenen bir düşmana sahip olduğunu bilmelidir. Bu düşman beklenmedik bir anda rüya sahibine saldıracak demektir.

Rüyada Büyük Yılan Görmek İslami Anlamı

Rüyada büyük yılan yakalamak, iki taraf arasında herhangi bir karşılaşma veya çatışmaya gerek kalmadan rüya sahibinin zafer kazanacağına delalet eder. Rüyada büyük yılan gören kişi, Bu büyük problemin çözümü zaman alacağından aile bireyleri arasında uzun süreli soğukluk olabilir.

Rüyada Büyük Yılan Öldürmek

Rüyada büyük yılan öldürmek, birçok yorumcu tarafından büyük ama zor elde edilen bir zaferin habercisidir. Rüyasında büyük yılan öldürdüğünü gören kimse ya kendinden sayıca üstün düşmanlarını ya da güç olarak kendinden kat kat daha fazla kuvvete sahip bir düşmanı yenmiş demektir. Rüyasında büyük yılan öldürdüğünü gören biri zafer elde edecektir ama bu zafer kolay ulaşılmayacağından rüya sahibinde bir süreliğine fiziksel ve ruhsal hasara sebep olabilir.

Rüyada Büyük Yılan Kesmek

Rüyada büyük yılan kesmek, aile içinde meydana gelecek bazı sorunlara delalet eder. Aile üyelerinin belli bir konu üzerinde uzlaşmakta zorluk çekmesi ve bu yüzden iki farklı görüşte birleşen iki faklı grubun ortaya çıkacağını gösterir. Rüyasında büyük yılan kesmek aile içinde çıkan problemin büyüklüğüne işaret eder.

Rüyada Büyük Yılan Yakalamak

Rüyada büyük yılan yakalamak, birçok rüya tabircisi tarafından iyiye yorulur. Rüyasında büyük yılan yakaladığını gören biri, sinsi bir düşmanını kendisine zarar vermeden yakalamış demektir. Rüyada görülen yılanın büyük olması düşmanın da güçlü olduğu anlamına gelir.

Rüyada Büyük Yılanın Isırması

Rüyada büyük yılanın ısırması, düşmandan alınacak küçük darbeye işarettir. Güçlü bir düşmandan gelecek olan bu küçük darbe rüya sahibi için çok zorlayıcı olmayacaktır ancak onu korkutmaya ve düşmanının gücünü fark etmesine yetecektir. Rüyasında kendisini büyük yılanın ısırdığını gören kimseyi zor günler bekliyor demektir.

Rüyada Kocaman Yılanlar Görmek

Rüyada kocaman yılanlar görmek, sayıca fazla ve oldukça güçlü düşmanlara işaret eder. Rüyasında kocaman yılanların çevresini sardığını gören kimse yenilmesi güç ve birden fazla düşmanla karşı karşıya kalmış demektir. Olumsuz anlamlar içeren bu rüya, kişinin yakın bir zamanda çevresindeki bir grup insan tarafından zarara uğrayacağını gösterir.

Rüyada Büyük Siyah Yılan Görmek

Rüyada büyük kara yılan görmek, birinin kısa zamanda başına büyük dertler açılır ve aşılması zor güçlüklerle karşı karşıya kalan rüya sahibi bir süreliğine karamsarlığa düşebilir. Bazı yorumculara göre ise rüyada büyük yılan yakalamak, rüya sahibinin başına beklenmedik olaylar getirecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani