Rüyada “Rüyada Büyük Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Büyük Tuvalet Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyasında büyük tuvalet görmek, kişi için çok hayırlı olarak bilinmemektedir. Rüyada büyük tuvalet görmek, tatsız durumlara, sorunların çıkacağına, belalı insanlarla uğraşılacağına, borç batağına düşeceğine, komşuları ile sorunlar yaşayacağına delalet eder. Rüyasında tuvalet görmek, eşinin ailesi ile kargaşalar yaşanacağına delalet eder.  Başka bir yoruma göre ise de hayatın düzenli bir şekilde sürdürülmesine, her hangi bir sıkıntı ya da musibetin olmayacağına, evlatların okullarında ya da işlerinde muvaffak olacağına, kişinin çocuğunun gelecekte kendisine fayda sağlayacağına ve vatana millete yarar sağlayacak bir evlat olacağı bildirilir.

Rüyada Büyük Tuvalet Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada büyük tuvalet görmek şu şekillerde yorumlanmıştır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında büyük tuvaleti gören kişi için eşinin aile işlerine çok düzenli olarak yapmadığını, eşinden yana mutsuz bir kişi olduğunu, gelecekte daha da fazla problem yaşamamak adına oturup sorunların çözülmesi gerektiği şeklinde nitelendirilir.

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; büyük tuvaleti rüyada gören kişinin, maddi olarak işlerinin aksayacağı, parasının bereketi düşeceği, yaptığı işlerin kalitesinden dolayı kazancında düşüş olacağı yorumlanır. Bundan dolayı ticaret hayatında yaptığı yanlışlardan vazgeçmesi gerektiğine, herkesin hakkı olanı teslim etmesini bilmesi gerektiği yönünde yorumlanmıştır.

Rüyada Tuvalet Bulamamak

Rüyada tuvalet bulamamak, kişinin bazı sıkıntılar yaşadığı ama bunları kimse ile paylaşamadığı, bazı noktalarda anlaşılmadığını gösterir. Kendi içine kapanık birisi olduğunu, kendini ifade edememesinden dolayı, sürekli olarak sıkıntı yaşayan birisi olacağına, bu sorunlarından dolayı tedavi olması gerektiğine yönünde belirtilir.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Rüyada temiz tuvalet görmek, evin kadını olarak bilinmektedir. Tuvaletin temiz olması, kadının ağır başlık, tutumlu, temiz, eşine ve çocuklarına bağlı, evin yükünü omuzlarında taşıyan, çocuklarını ve kocasını memnun eden, kendisinin ve eşini ailesine saygılı onlarla iyi geçinen, bir kadın olarak söylenir.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüyada pis tuvalet görmek, evin kadının sorumsuz, ailesi ve çocuklarına karşı ilgisiz, dedikoducu bir yapısı olan, eşinin ailesine saygısız, israf eden, tutumuz, kendini düşünen, ev işlerini aksatan kocasını memnun etmeyen kadın olarak bilinir.

Rüyada Tuvalet Taşması

Rüyada tuvalet taşması, rüyayı gören kişi bir kadın ise hamile olacağına delalet eder. Erkek ise eşinin hamile olması, çocuk yapma düşüncesi, bebek özlemi, çocuklara düşkünlük, gibi genel olarak aile ve çocuk üzerine yorumlar yapılmıştır.

Rüyada Tuvalete Düşmek

Rüyada tuvalete düşmek, evlilik olmadan cinsel ilişkiye girilmesi, haram olan paralar kazanılması, sıkıntı, keder, haram odaklı bir yaşam anlayışı, yanlış yollara sapma durumuna yorumlanır. Kötü olayların çıkması, kötü işler yapılması bundan dolayı çevre tarafından dışlanma olarak değerlendirilir.

Rüyada Tuvalette Pislik Görmek

Rüyada tuvalette pislik görmek, rüya sahibinin çok para kazanacağına, daha da zengin olacağına, geçmişteki tüm borçların silineceğine, daha çok para kazandıracağına işarettir. Mevki ve makama gelmesine, kazanılan paradan yetimlere, akrabalara da verilmesi gerektiğine, geçim derdinin tamamen biteceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani