Rüyada “Rüyada Büyük Altın Görmek” Görmek

Rüyada Büyük Altın Görmek

Rüyada büyük altın görmek, genellikle hayırlı evlada yorulmaktadır. Rüyada büyük altın gören kimse, fakat rüyayı gören kişinin gördüğü diğer unsurlarla beraber değerlendirilirse daha iyi bir yorum yapılabilmektedir. Rüyada büyük altın görmek, rüyayı gören kişi evli ise hayırlı ve sağlıklı bir erkek evlat sahibi olur.

Rüyada Büyük Altın Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre, kişi eğer bekar ise hayırlı bir kısmet ile karşılaşır ve kısmet toplum içinde saygın bir yere sahiptir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki “her kim rüyasında büyük altın görürse o kişinin hayatında çok güzel değişiklikler olur. Kişi bekar ise çok güzel ve şirin bir eşe sahip olur.” Demiştir. Bazı İslam alimlerine göre bu rüya hamile kadınlar için sağlıklı ve uzun ömürlü bir erkek çocuğa gelmekte iken bazı yorumcular sağlıklı bir kız evlat olarak yorumlamaktadır.

Rüyada Büyük Altın Bulmak

Rüyada büyük altın bulmak beklenmedik güzel bir haber almak anlamına gelmektedir. Alınan haber kişinin hayatı ile alakalı bir durumdur. Eğer kişi iş ile alakalı bir beklenti içinde ise yakın zamanda beklediği haberi alır. Bazı yorumculara göre askerlik çağındaki çocuğun askere gitmesi ve hayırla dönmesi anlamına gelmektedir. Karısı hamile olanın bir süre sonra sağlıklı bir erkek evladı olur. Kişi bekar ise hayırlı bir kısmet ile karşılaşır ve kısa süre içinde evlenir.

Rüyada Büyük Altın Almak

Rüyada büyük altın almak ne anlama gelir? Bu rüya anlamı güzel olan rüyalardan’dır. Rüya ile kişi toplumda sevilen ve varlıklı birinden beklemediği bir zamanda hayır görür. Ya da kızını hayırlı ve varlıklı birine verir. Bazı İslam bilginlerine göre bu rüya gerçek anlamına yakın bir anlamdadır. Rüyayı gören kişi hayatında bazı değişiklikler aramaktadır ve paraya ihtiyacı vardır bu nedenle hayırsız işlerle bu parayı bulmaya çalışmaktadır.

Rüyada Büyük Altın Toplamak

Rüyada büyük altın toplamak rüyayı gören kişinin kısa zaman içinde çok sayıda hayırlı iş ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca bu rüya ile kişi iyi bir mirasa da konabilir. Bazı yorumculara göre bu rüya zor ve zahmetli kazanılan helal paraya gelmektedir. Bazı yorumcular ise bu rüyayı kişinin aile hayatına yorar. Aile hayatında hayırlı kardeşlere ve eşe gelmektedir.

Rüyada Büyük Altın Vermek

Rüyada büyük altın vermek rüyayı gören kişinin malından ve parasından eksilme olması anlamına gelmektedir. Bazı yorumcular bu rüyayı yatırım olarak değerlendirmektedir. Kişi yakın zamanda ummadığı bir yatırıma girer ve buradan iyi paralar kazanır. Bazı İslam alimlerine göre bu rüya hayırsız bir yatırımda kaybedilecek paraya gelmektedir.

Rüyada Büyük Altın Takmak

Rüyada büyük altın takmak ne anlama gelir? Bu rüya hanımlar için erkek evlada ya da hayırlı ve varlıklı bir eşe gelmektedir. Bekar kızı ya da oğlu olanlar için de sevimli ve evine bağlı eş anlamına gelmektedir. Kişinin devletten beklediği bir iş varsa kısa süre sonra gerçekleşir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani