Rüyada “Rüyada Büyük Ağız Görmek” Görmek

Rüyada Büyük Ağız Görmek

Rüyada Büyük ağız görmek, rüya sahibinin hakkında fazla ve gereksiz konuşan kişi ile yorumlanır. Büyük ağız görmek sözlü tartışma yaşamak ile tabir edilir. Alimler rüyada büyük ağız görmek ile ilgili dini yorumlarını şu şekilde yapmıştır. Rüyasında başka birinin ağzından böcek çıktığını görmek, kötü arkadaş ve düşman ile yorumlanır.

Rüyada Büyük Ağız Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) Rüyada büyük ağızlı bir kadın görmek dedikoduyu, büyük ağızlı erkek görmek ise yalancı kimseyi tabir eder demiştir. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada büyük ağızlı olduğunu gören kişi, yalan söyleyen ve hile yapan kişidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Ağızdan Beyaz Sıvı Gelmesi

Rüyada ağızdan beyaz sıvı gelmesi, mide hastalıklarına delalet eder. Rüyasına kendi ağzından beyaz sıvı geldiğini gören kişi, söylediği yalanların bedellerini acılı şekillerde öder. Rüyasında başka birinin ağzından beyaz sıvı geldiğini görmek, o insana atılan iftira ile yorumlanır.

Rüyada Ağzın Kitlenmesi

Rüyada ağzın kitlenmesi, söylenecek şeylere birilerinin engel olacağı ile tabir edilir. Rüyada ağzı kitlendiği için konuşamadığını gören kişi, bazı konular hakkında fikirlerini söylememelidir. Rüyasında ağzı kilitlendiği halde konuşabildiğini gören kişi, yetenekli ve becerikli kişidir. Ağız kitlenmesi, yanlış ve kötü söz etmekten kaçınan insan ile de yorumlanır.

Rüyada Ağız Çalkalamak

Rüyada ağız çalkalamak, söylenen kötü sözlerden dolayı pişman olmak ile tabir edilir. Rüyada ağız çalkalamak oruç bozmak, verilen sözden caymak ile de yorumlanır. Rüyasında başka birinin ağzını çalkalamasına yardımcı olduğunu gören kişi, hayatındaki insanlara fikirleri ile yardımcı olan kişidir.

Rüyada Ağızdan Böcek Çıkması

Rüyada ağızdan böcek çıkması, iftira atmak ile yorumlanır. Rüya sahibi kendini aklamak için başkalarına iftira atar ve insanların zorluk içinde yaşamalarına neden olur. Rüyada ağızdan çıkan böcekten korkmak, iftira attıktan sonra iftiraya uğramak ile yorumlanır.

Rüyada Ağzı Açık Görmek

Rüyada ağzı açık görmek, yoksulluğa ve dilenmeye delalet eder. Rüyasında kendi ağzını açık gören kişi, mal varlığından olur ve çok fakir bir hayat yaşar. Başka birinin ağzını açık görmek, o kişinin düşmesinde rol edinmek ile tabir edilir.

Rüyada Ağzı Dikili Görmek

Rüyada ağzı dikili görmek, sır saklayan ve kimseye birşey anlatmayan insan ile tabir edilmektedir. Ağzı dikili görmek, tövbe etmiş, niyetini düzeltmiş insanlara da yorulur. Rüyada bir başkasının ağzını dikili görmek, söylenecek kötü sözlere engel olmaktır.

Rüyada Bebek Ağzı Görmek

Rüyada bebek ağzı görmek, iyi niyetli kişiler ile tanışmak ile yorumlanır. Rüyasında kendi bebeğinin ağzını gören kişi, saf ve temiz kalpli olan kişidir. Rüyada tanınmayan bir bebeğin ağzını görmek, yaşanan özlemin bitmesine delalet eder.

Rüyada Ağzının Yamulduğunu Görmek

Rüyada ağzının yamulduğunu görmek, haram olan malı zimmetine almak ile tabir edilir. Rüya sahibi bir fakirin hakkı ola mala göz diker. Rüyada ağız yamulması ve konuşamama yalancı kişi ile ortak iş yapmaya ve bundan zarar görmeye yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani