Rüyada “Rüyada Bumbar Görmek” Görmek

Rüyada Bumbar Görmek

Rüyada Bumbar görmek, rüya sahibinin her konudaki muhteşem gücü, maddiyatı ve başarısı ile yorumlanır. Rüyada bumbar yemek, her anlamda kudretli ve söz sahibi olan kişi, etrafındaki insanların hem ilgisini hem de sevgisini kazanan ve itibar gören değerli bir kimsedir. Rüyada bumbar dolması yapmak, bir yakınının sağlık konusundaki iyi haberini almak ve bu sebeple çok sevinmek olarak yorumlanır.

Rüyada Bumbar Görmek İslami Anlamı

Rüyada bumbar görmek, yıllardır bir türlü ödenemeyen borcun nihayet sona ermesi ve bir daha borç yapmayarak ekonomik olarak iyi seviyede yaşamak olarak tabir edilir. Rüyada bumbar temizlemenin psikolojik yorumu ise, kişinin kendi içindeki dengesiz halleri, birçok konuda kararsız olması, ikilemde kalması, kendi ile çatışmaya düşmesi olarak yorumlanır. Rüyada bumbar görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; bir hastalığa ya da boşanmaya işarettir.

Rüyada Bumbar Yemek

Rüyada bumbar yemek, sağlıksız beslenmek ve bakımsız kalmak olarak yorumlanır. Bu sebeple kişinin bağışıklık sistemi zayıflayabilir ve sık sık hastalık sahibi olabilir.

Rüyada Bumbar Temizlemek

Rüyada bumbar temizlemek, hayata çeki düzen vermek, her şeyi yeniden yapılandırmak ve mutlu olmak olarak tabir edilir. Kişi mantıklı kararlar vererek, hayatına yeni bir boyut getirirse her şeyi renklenecek ve yaşam kendisi için daha kolaylaşacaktır.

Rüyada Bumbar Dolması Yemek

Rüyada bumbar dolması yemek, lüks bir yaşantı sürmek, iyi bir çevreye girmek, üst tabakadan dostlar edinmek ve güzel bağlantılar kurmak olarak açıklanabilir.

Rüyada Bumbar Pişirmek

Rüyada bumbar pişirmek, iki farklı şekilde yorumlanabilir. Eğer pişiren kişi rüya sahibinin kendisi ise helal yoldan para kazanarak mesleğindeki başarısıyla iyi bir yaşam sürecektir. Şayet pişiren kişi bir başkasıysa, onun yardım ve desteği sayesinde güzel bir yaşantısı olacaktır.

Rüyada Karın Bumbar Görmek

Rüyada karın bumbar görmek, beklenen bir haberin askıya alınması, bir müddet daha beklemek zorunda kalmak ve sabrın biraz zorlanması olarak yorumlanabilir. Ancak sonunda beklediğinin karşılığını alacak ve sonuç kendisi için çok hayırlı olacaktır.

​​​Rüyada Çiğ Bumbar Görmek

Rüyada çiğ bumbar görmek, çok fazla yalan söyleyen ve asla sözüne güvenilmeyen bir adama işaret eder. Bu kişi çevresine kazık atabilecek sorunlu bir kimsedir.

Rüyada Bumbar Almak

Rüyada bombalanmak, gayrimenkul konusunda yatırımlar yapmak ve bu sayede iyi bir maddiyat ulaşmak demektir. Kişiye ya bu konuda iş yapacak ya da kendi alım yapması ile maddi anlamda iyi seviyelere gelecektir.

​​​​Rüyada Şırdan Görmek

Rüyada şırdan görmek, yetenekleri sayesinde çok büyük paralar kazanan bir insana işaret eder. Kişinin mahareti adeta dört bir yandan duyulacak düzeye gelecek, bir marka gibi ismi her yerden duyulacaktır. Kişi hangi alanda iş yaparsa yapsın o alanda başarılı olacak ve çevresi tarafından itibar görecektir. Şayet kendi işi değilse bulunduğu işte iyi bir mertebeye gelerek yükselecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani