Rüyada “Rüyada Bulgur Görmek” Görmek

Rüyada Bulgur Görmek

Rüyada Bulgur görmek, oldukça hayırlı ve anlamlı bir rüya olmaktadır. Rüyada bulgur gören kişinin hanesine yağacak bereketi simgeler. Diyanete göre rüyada bulgur aldığını gören kimse, küçük bir hayır işler ve mükafatını alır diye yorumlanır. Rüyada bulgur pilavı yemek ise, kişi hanesi içinde kendiyle yaşayan bir kimseyi ciddi oranda kırar. Rüyayı gören kimse bekar ise çok çocuklu bir aileye gelin gider. Dini rüya tabirlerine göre, bu rüyayı gören hayır yapıp dağıtmalıdır.

Rüyada Bulgur Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bulgur görmek, İslam alimlerine göre birden fazla anlamlara yorumlanır. Rüyada bulgur gören kişinin, rüyada bulguru nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre rüyanın anlamı yorumlanmalıdır. İmam Nablusi (r.a) rüyasında bulgur görenin rüyasının, rüyada bulgur yemek, rüyada bulgur almak, rüyada bulgur pişirmek veya rüyada bulgur kaybetmek gibi anlamlarına göre yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada Bulgur Yemek

Rüyada bulgur yemek, rüya yorumcularına göre bulguru yiyen parayı da aynı şekilde yer. Şansını, bahtını ve bereketini hanesi içine alır. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı gören her hastalığına şifa bulacaktır.

Rüyada Bulgur Almak

Rüyada bulgur almak, rüya sahihinin bir iş haberi almasına yorumlanır. Kişinin beklenti içinde olduğu bir iş haberini olumlu olarak alması ve burada işe başlaması söz konusu olur.

Rüyada Bulgur Pişirmek

Rüyada bulgur pişirmek rüya yorumcularına göre hane içinde güzel bir olayı kutlamak anlamına gelir. Aile yakınları nişan, doğum ya da düğün gibi önemli ve sevinçli duygularla bir araya gelirler. Diyanet’e göre bu rüyayı görenin boğazından helal lokma geçer.

Rüyada Bulgur Kaybetmek

Rüyada bulgur kaybetmek, rüya yorumcularına göre kişinin para veya mal kaybına uğraması anlamına gelir. Rüyayı gören kişi yakın zamanda değerli bir eşyasını kaybedebilir. Ancak Diyanet bu rüyayı kalp kırmak olarak yorumlamıştır.

Rüyada Çiğ Bulgur Görmek

Rüyada çiğ bulgur görmek, rüya yorumcularına göre kişinin birçok planına karşılık önünde uzun bir yol daha olması anlamına gelir. Rüya sahibinin emellerine ve hayallerine kavuşması için daha çok çalışması gerekecektir.

Rüyada Çuvalla Bulgur Görmek

Rüyada çuvalla bulgur görmek, kişinin büyük mal kazanmasına anlamına gelir. Rüya sahibi kalan hayatı boyunca kendisine ve ailesine dair yetecek kadar çok mal mülk sahibi olur. Diyanet içinde helal olan miras anlamına gelen bu rüyada, kişinin çocuklarına bıraktığı mirasın kendi çabası ve emeği olduğu anlamına gelir.

Rüyada Bulgur Pilavı Görmek

Rüyada bulgur pilavı görmek, rüya yorumcularına göre pilav kişinin kalabalık bir hanesi olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin çocuğu yoksa yakın zamanda çocuğu olacağı haberini alır.

Rüyada Bulgur Köftesi Görmek

Rüyada bulgur köftesi görmek, rüya sahibinin temiz kalpli olması anlamına gelir. Kişinin içi dışı bir karakteri vardır. Elindeki herşeyi değerlendirir, çalışkan bir yapıya sahip olmaktadır. Ancak Diyanet’e göre rüyayı gören kişinin kendi karakteri ile aynı olacak bir evladı simgeler. Rüya sahibinin çocuğu kendisi ile aynı huyları taşıyacak bir yapıya sahip olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani