Rüyada “Rüyada Bülbül Görmek” Görmek

Rüyada Bülbül Görmek

Rüyada Bülbül görmek, evlilikte ve aşkta mutluluğa işarettir. Rüyada görülen bülbül güzel ve mutluluk, verecek bir habere işaret etmektedir. Rüyada bülbül sevmek, evlilikte ve aşkta mutluluğun belirtisidir. Rüyada bülbül yakalamak, yakalanan bülbül ötüyorsa eşinizle veya sevdiğinizle ilgili güzel bir haber alacaksınız. Rüyada bülbül yuvası görmek, eğer istediği şey aile ise çok fazla çocuğu olacağına ve bütün torunlarını yaşlandığında göreceğini haber verir.

Rüyada Bülbül Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bülbül görmek, yine kafesin içinde bülbül görmek rüya sahibinin, bir düşmanı tarafından atılan iftiraya karşı kendini aklamaya çalışmasına delalet eder. Buna karşılık da insanlar arasında düşmanının yüzünü kızartması olarak yorumlanır.

Rüyada elinde bülbül tutmak, bazen kişinin yaşadığı yere ve kendi evine ya da yuvasına, çok güzel fırsatlar elde etmeye ve bunları iyi bir biçimde değerlendirmeye delalettir. Ayrıca bunun dışında rüyada görülen bülbül, mutluluğa ve sevince tabir edilebilir. Kirmani(r.a)’ya göre rüyada kafeste bülbül görmek, sevinç ve mutluluk verecek bir haberdir. Bülbül şakıyorsa da sevgiliyle ilgili bir geber geleceğine delalet eder.

Rüyada Bülbül Sevmek

Rüyada bülbül sevmek rüya sahibinin etrafında bulunan zengin ve servet sahibi bir erkeğe ya da bayana işaret eder. Yine aile hayatında ve duygusal dünyada yaşanacak olan mutluluğa, rüya sahibini çok mutlu edecek bazı haberler almaya delalettir. Rüyada öten veya şakıyan bir bülbül seviliyorsa, bülbül etrafa güzel melodiler söylüyorsa sevgiliden alınacak olan güzel haberlere yorumlanır.

Rüyada Bülbül Yakalamak

Rüyada bülbül yakalamak yaptığınız konuşma ya da güzel sözlerle rakibinizi alt edeceğiniz anlamına gelir. Düşmanlarınızın güvenini kazanarak onların zayıf noktalarını öğreneceğinize işaret eder.

Rüyada Bülbül Öldürmek

Rüyada bülbül öldürmek, rüyada bülbül sesi duymak yakın zamanda haneye girecek olan yüklü bir paraya işaret etmektedir. Bununla birlikte rüyada bülbül görmek ve bülbülün ölmesi demek miras veya iş yerinde olan bir sorunun ortaya çıkacağına delalet eder. Eğer bülbül yuvasında bülbül sesi duyuldu ise ses ne kadar gür ise o kadar bolluk, bereket, ferahlık olacak demektir.

Rüyada Bülbül Sesi Duymak

Rüyada bülbül sesi duymak, rüyayı gören kimsenin hayatına yeni girecek çevresinin dürüst, başarılı, ahlaklı, görgülü, iyi huylu insanların olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin iyi soydan gelen kimse olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Bülbül Yuvası Görmek

Rüyada bülbül yuvası görmek, mutluluğu yakalamak için çaba göstermektir. Yuva evliliğe adım atılacağına, evli olanların mutlu olacağına yorumlanır.

Rüyada Bülbül Yumurtası Görmek

Rüyada bülbül yumurtası görmek, yanlış anlaşılma sonucunda ortaya çıkacak olan kırgınlığa işaret eder. Bu kırgınlığın düzelmesi için uzun zaman geçmesi gerektiği ve karşı tarafın yanlışından döneceği anlamına gelir.

Rüyada Kafeste Bülbül Görmek

Rüyada kafeste bülbül görmek, gören kişi için çok çalışıp çabaladıktan sonra istediklerine ulaşıp emellerine ereceğine işarettir. Aynı zamanda istediği şeylere ulaşınca onların kıymetini bileceğini, eğer istediği şey mal mülk ise onları arttıracağına işarettir.

Rüyada Bülbül Yavrusu Görmek

Rüyada bülbül yavrusu görmek, insanlardan değişik haberler almaya ve bu haberler ile mutlu olmaya delalet etmektedir. Yine rüyada bülbül yumurtası zenginliğe ve mutluluğa işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani