Rüyada “Rüyada Bulaşık Görmek” Görmek

Rüyada Bulaşık Görmek

Rüyada bulaşık görmek, rüyayı gören kişinin zaman içerisinde maddi anlamda sıkıntı çekeceğine delalet eder. Rüyada mutfakta bulaşık görmek, özellikle, zamansız gelen harcamaya ve bu harcamalardan dolayı kişinin geçim darlığına düşeceğine yorumlanır. İslami ve Dini açıdan da rüyada bulaşık görmek, hane içerisinde kalabalığa, zorluğa, darlığa ve farklı nedenlerden kaynaklı sorunlara yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Görmek İslami Anlamı

İbni Şirin (r.a) gibi rüya alimlerinin yorumu ise benzer şekildedir. Rüyayı gören kişinin harcamalarında açılarak, zorluk çekmesi etrafından yardım ve destek alması şeklinde tabir olur.  Ayrıca, çıkmazda ve darda olan kişinin huzura ermesine, etrafında bulunan düşmanlardan arınmasına, hayırlı kapıları açmasına da yorumlanır.

Rüyada Bulaşık Durulamak

Rüyada bulaşık durulamak, zorluğun ve sıkıntının içinden çıkılmasına, ferahlığa, huzura yorumlanır. Rüyayı gören kişi özellikle maddi anlamda bir yükün altındaysa bu yükten kurtularak, kısa zaman içerisinde hanesinde bereket sağlayacağına ve maddi sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Bulaşık Yıkamak

Rüyada bulaşık yıkamak, kötülüklerden ve düşmanlardan uzaklaşmak, kısmeti ve şansı açmak anlamına gelir. Öncelikle kişi hanesinde bir probleme neden olduysa bu problemleri çözerek, hanesine huzur getireceğine delalet eder. Daha sonra rüyayı gören kişinin etrafında bulunan düşmanlarından uzaklaşmasına, düşmanların oyununa ve tuzağına düşmemesine bu sayede hanesinde mutluluğa ermesine delalet eder. Kısacası, rüyasında bulaşık yıkadığını gören kişi her anlamda bahtı açık, temiz ve sıkıntıdan uzak bir hayat sürecektir.

Rüyada Bulaşık Toplamak

Rüyada bulaşık toplamak, rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki düşmanlarına delalet eder. Özellikle, kişi bu düşmanları kendisi yaratmakta ya da kendi etrafına toplamaktadır. Yaptığı işlerde çok göz önünde olmak, rızkı düşmanlara vermek ya da düşmanlarla birlik olup harama el uzatmak şeklinde rüya yorumlanır. Böyle davranan kişi etrafında düşmanların artmasına neden olarak, zaman içerisinde nasibinin kısılmasına ve rızkın kötü ellere geçmesine nail olacaktır.

Rüyada Bulaşık Makinesi Görmek

Rüyada bulaşık makinesi görmek, rızk ve kısmeti elde ederken hiçbir zorluk yaşanmayacağına delalet eder. Kişi çevresinden birisini uzaklaştırmak istiyorsa kolaylıkla uzaklaştıracak, kişi yeni bir işe başlamak istiyorsa sıkıntı çekmeden yeni işini açacak, kişi zor bir olayın üstesinden gelmek istiyorsa kısa sürede kolaylıkla bu işin üstesinden gelecektir şeklinde rüya yorumlanabilir.

Rüyada Bulaşık Suyu Görmek

Rüyada bulaşık suyu görmek, istenmeyen haberlerin ve dedikoduların duyulacağına delalet eder. Özellikle hane içerisinde saklanan bir sırrın ortaya çıkması, düşmanları tuzağına düşmek ya da düşmanlardan gelen dedikodulara maruz kalmak nedeniyle rüyayı gören kişinin hanesinde oluşacak huzursuzluğa yorumlanır. Ayrıca, sıkıntı ve bereketsizliğin de habercisidir.

Rüyada Bulaşık Bezi Görmek

Rüyada bulaşık bezi görmek, rüyayı gören kişinin pişmanlığına ve üzüntüsüne delalet eder. Bu kişi yaptığı bir kötülüğün farkına varacak, yaptıklarından pişman olacak ve büyük üzüntü duyacaktır. Rüyayı gören kimse yaptığının nasibini kıstığını ve bereketi azalttığını görünce hanesinde de büyük pişmanlık yaşayacaktır. Kısacası, rüya yapılan kötü ve kısmetsiz işlere delalettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani