Rüyada “Rüyada Bulanık Su Görmek” Görmek

Rüyada Bulanık Su Görmek

Rüyada Bulanık Su görmek, belirsizlik ile yorumlanır. Rüyada bulanık akan su görmek karar verilemeyen işler ve net olmayan kişiler ile tabir edilir. Rüyada bulanık su içmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur. Rüyada başka birini bulanık su içer iken görmek ise, karasızlık yaşayan bir kişiye yardım edilmesi ile tabir edilir.

Rüyada Bulanık Su Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada su bulanık su görmeyi, düşman ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen bulanık suyu, hayırsız evlat ve iş ile yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında bulanık su gören kişi, endişelerinde haklı çıkacak kişidir demiştir. Rüyada başka birinin bulanık bir suya düştüğünü görmek, kandırmak ve hak yemek olarak tabir edilir.

Rüyada Bulanık Su İçmek

Rüyada bulanık su içmek, emin olunmayan bir konuda yemin etmek ile tabir edilir. Rüyasında bulanık su içtiğini gören kişi, şüpheli olduğu konular ile ilgili sözler eder ve bundan dolayı çevresinden uzaklaşır. Rüyada bulanık su içmek, karar verememek ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Bulanık Suya Düşmek

Rüyada bulanık suya düşmek, niyeti iyi olmayan kişilerden yardım istemek ile yorumlanır. Rüyada bulanık saya düşmek, memnun olmayan eş ile de tabir edilir. Rüyasında bulanık suya düştüğünü gören kişi, kararsız kaldığı anlarda ani kararlar vererek, yanlış seçimler yapacaktır.

Rüyada Bulanık Suda Balık Görmek

Rüyada bulanık suda balık görmek, nasip ve kısmetin önünü kesen düşman ile yorumlanır. Rüyasında bulanık suda küçük balık olduğunu gören kişinin düşmanı, aile içinden biridir. Rüyasında bulanık suyun içinde büyük balık gören kişinin düşmanı ise, akrabaları arasındadır. Rüyada bulanık suda balık görülmesi, kaçırılan fırsatları da delalet etmektedir.

Rüyada Bulanık Suda Yüzmek

Rüyada bulanık suda yüzmek, tehlikeli olduğu bilinen işlerin yapılaması ile yorumlanır. Rüyasında bulanık suda yüzdüğünü gören kişi, sonuncunu hesaplamadan bazı kararlar alır ve yapmaya başlar. Rüyada bulanık suda yüzmek, seyahat ile de tabir edilir.

Rüyada Bulanık Göl Görmek

Rüyada bulanık göl görmek, fakirlik ile tabir edilir. Rüya sahibi, emin olmadan attığı adımların sonucunda zarar görecek ve sıkıntılı günler geçirecektir. Rüyada Bulanık Su görmek, iyi niyetli sandığı kişiler tarafından kandırılacak ve mal varlığından olacaktır.

Rüyada Bulanık Havuz Görmek

Rüyada bulanık havuz görmek, tek bir amaç uğrana düşmanlık eden kişiler ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, yaptıkları ile kendini çok seven birini düşman haline getirmiştir. Rüyada bulanık havuz görmek, düşünce darlığı ve sabit fikirlilikten gelecek hayal kırıklığı olarak da yorumlanır.

Rüyada Bulanık Akarsu Görmek

Rüyada bulanık akarsu görmek, kapılmak ve inanmak olarak yorumlanır. Rüyasında bulanık akarsu gören kişi, niyetini sorgulamadığı ve inanmayı tercih ettiği kişiler tarafından büyük hayal kırıklıkları yaşayacaktır. Rüyada bulanık akarsu görmek, haram mal ile de tabir edilir.

Rüyada Bulanık Irmak Görmek

Rüyada bulanık ırmak görmek, yoksulluk yaşamak ile yorumlanır. Rüyasında bulanık ırmak gören kişi, iş hayatında sorunlar yaşayacak ve işsiz kalacaktır. Rüyada bulanık ırmak görmek, aile içinde yaşanacak tartışma ve sorunlar ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani