Rüyada “Rüyada Brokoli Görmek” Görmek

Rüyada Brokoli Görmek

Rüyada Brokoli görmek, genellikle hayırlı yorumlanır. Sağlıklı bir sebze olan brokoli, kişinin hayatında da sağlık, mutluluk, esenlik ve bedenin güçlü oluşu ile açıklanabilir. Rüyada brokoli toplamak, sınavda başarı elde etmek olarak yorumlanır. Rüyada brokoli satmak, eğer okul çağında bir kimse bu rüyayı görüyorsa, iyi bir sınav sonucu elde edecektir. Kirmani(r.a)’ya göre; rüyada brokoli salatası görmek, şayet yetişkin bir kimse bu rüyayı görüyorsa, işinde başarılı olacak ya da çocuğunun sınavından yana hayırlı haberler alacaktır.

Rüyada Brokoli Görmek İslami Anlamı

Rüyada Brokoli görmek, dargınların barışması, küslüklerin bitmesi olarak da yorumlanabilir. Rüyada brokoli görmenin psikolojik yorumu ise kişinin her zaman duygularıyla hareket etmesidir. Çok zaman mantığını kenara bırakması ve bu sebeple yanlış kararlar alarak üzülmesi demektir. Rüyada brokoli görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor, sağlığa ve esenliğe işaret eder.

Rüyada Brokoli Yemek

Rüyada brokoli yemek, eğer taze bir brokoli yeniyorsa, sağlıklı olmak, şifa bulmak demektir. Şayet yenen brokoli çürük ise ve görünümü kötü ise bu üzücü bir haber almak ile alakalıdır.

Rüyada Brokoli Haşlamak

Rüyada brokoli haşlamak, iki arkadaşın arasını açılması ve buna da bir erkeğin sebep olması olarak yorumlanabilir. Kişinin çok yakın bir arkadaşı ile araya güven sorunu girmesi sebebiyle arası bozulacak ve küslük yaşayacaktır.

Rüyada Brokoli Toplamak

Rüyada brokoli toplamak, bir iş görüşmesinin çok iyi geçmesi ve bu işi almak olarak yorumlanır. Eğer kişinin hazırda bir işi varsa burada yaşayacağı hayırlı gelişmeler ile tabir edilir.

​​​​​​Rüyada Brokoli Almak

Rüyada brokoli almak, çok istenen bir şeyi elde etmek ve çok mutlu olmak demektir. Bu durum genelde ev, araba gibi büyük önemli bir malı temsil eder.

Rüyada Pişmiş Brokoli Görmek

Rüyada pişmiş brokoli görmek, mahkeme sonucunun hayırlı olması ve kişinin lehine sonuçlanması olarak tabir edilir. Eğer mahkeme işi yok ise devlet ile ilgili herhangi bir işi olan kişi buradan müspet sonuçlar alacaktır.

Rüyada Brokoli Çorbası Görmek

Rüyada brokoli çorbası görmek, bir kadına ve fedakar bir anneye işarettir. Eğer bu rüyayı bekar bir erkek görüyor ise böyle bir eşi olacak ve çok mutlu olacaktır. Şayet bu rüyayı gören kişi kadınsa, böyle bir aile büyüğünden çok büyük faydalar görecektir.

Rüyada Brokoli Salatası Yemek

Rüyada brokoli salatası yemek, şansın açılması, yeteneklerin artması ve bu yönde dikkat çekmek demektir. Kişinin hobilerinin arttırması, gittikçe daha da sosyal bir insan olması ve yaşama farklı bir pencereden bakması olarak açıklanır.

Rüyada Brokoli Tarlası Görmek

Rüyada brokoli tarlası görmek, toprak ile ilgili işler yapmak, bu işlerden para kazanmak olarak yorumlanır. Geçimini topraktan kazanmayan kişiler için ise iyi bir mal paylaşımı yapılması, kendilerine bir yerden miras kalması ve bu sayede gelecek hayırlı zenginlik ile tâbir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani