Rüyada “Rüyada Bozuk Asansör Görmek” Görmek

Rüyada Bozuk Asansör Görmek

Rüyada Bozuk Asansör görmek sorumluluğunu üstlendiğiniz kimseleri maddi ve manevi anlamda sırtlamak ve onlara katlanmak anlamına gelir. Rüyada bozuk asansörde kalmak, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya hakkında şöyle buyurmuştur; rüya sahibi borçlarını kolayca ödeyecek, mutluluğa ve rahata erişecek demektir. Bozuk asansöre binmek sağlığa, sıkıntıdan, borçtan kurtulmaya, kişinin yaşamında kendisine sorun yaratan ve başına dert olan kimselerden yakasını kurtaracağına delalettir.

Rüyada Bozuk Asansör Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bozuk Asansör görmek, İmam Nablusi (r.a) şöyle demiştir ki; eğer asansör çok karanlık ise rüya sahibinin başına gelecek derde, tasaya ve sıkıntıya alamettir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; kişinin başarıya giden yolda emin adımlarla yürüyeceğine ve kişinin sıkıntılarından arınıp zenginliğe ulaşmasına, sorunlarından sıyrılmasına ve mutluluğa erişmesine de delalet eder.

Rüyada Bozuk Asansörde Kalmak

Rüyada bozuk asansörde kalmak, Aile yaşamında bazı sıkıntılarla karşılaşılacağına, bu sıkıntıların çözümü için çok büyük emek sarf edileceğine, fakat bu çabalara rağmen ilerleme sağlanacağına, bu nedenle yeni bir çareye başvurulacağına ve başka insanlarda yardım isteneceğine delalettir. Bu rüya aileden birinin ihanetinden dolayı tasa çeken ve bu sebeple kendisini dışa karşı kapatmış olan bir kişiye yardım edileceğine, bu yardım sayesinde kendine zarar vermesinin önleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Bozuk Asansörden Ses Duymak

Rüyada bozuk asansörden ses duymak rüya gören kişinin, çalışma hayatında karşısına gelecek kötü olaylar nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına yorumlanır. Kazandığını paranın büyük bir bölümünü kötü emeller için kullanacağına, sıkıntılı bir kimse ile arkadaş olacağına delalettir. Bu rüya yardım eli uzattığı kişiler tarafından ihanete uğrayacağına, büyük tartışmanın merkezinde yer alacağına ve yaptığı iyiliklerin karşılığı olarak kötülükler göreceğine de tabir olunur. Problemler ve sıkıntılar sebebiyle zor zamanlardan geçiliyor demektir.

Rüyada Bozuk Asansörü Tamir Etmek

Rüyada bozuk asansör tamir etmek çalışma yaşamında ortaya atılan plan. Projelerin büyük bir ses getirmesinden dolayı kazancın devamlı olarak artacağına delalettir. Büyük çaplı şirketlerden yüksek mevki ve makam vaat eden iş teklifleri alınacağına, evlilik yolunda ilk adımların atılacağına, daha önce yapılan hataların kısa zaman içinde eski haline geleceğine, herkesin çok sevdiği bir kişi haline gelineceğine ve mülk sahibi olunacağına yorulur.

Rüyada Bozuk Asansöre Binmek

Rüyada bozuk asansöre binmek iş yaşamında alınan iyi sonuçlara rağmen bazı şeylerin kötüye gitmesi sebebiyle işlerin bozulacağına, alınan tedbirlerden fayda sağlamayacağına delalet eder.

Rüyada Bozuk Asansörden Kurtulmak

Rüyada bozuk asansörden kurtulmak, kişinin göreceği yardım sayesinde planladığı büyük bir projeyi hayata geçiren rüya sahibinin, hayal ettiği şeylere sevdikleri ile kavuşacağına alamettir.

Rüyada Bozuk Asansöre Binmemek

Rüyada bozuk asansöre binmemek, onca sıkıntılı ve talihsiz olaylara rağmen kişinin çalışma hayatında ve aile yaşamında dimdik duracağına delalet eder.

Rüyada Bozuk Asansörden İnmek

Rüyada bozuk asansörden inmek, zenginliğe, berekete, kazanca ve alim olan kişiye işarettir. Bu rüya en sıkışık ve kötü anında, zor durumdan kurtaracak, maddi ve manevi destek verecek bir kişiyle tanışacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani