Rüyada “Rüyada Bot Görmek” Görmek

Rüyada Bot Görmek

Rüyada Bot görmek, çok fazla sıkıntıya göğüs germek, kişinin çok güçlü bir insan olması, kendisine ve ailesine büyük faydalar sağlaması anlamına gelir. Rüyada görülen bot, kış günü görülüyor ise çok hayırlıdır. Rüyada bot giymek, kişi hayırlı ve doğru işler yapacak, güzel paralar kazanacak ve her şey gönlünce olacak demektir. Rüyada bot hediye almak, beklenti içine girdiği bir şeyler varsa, bu durum da hayırlı sonuçlanacaktır.

Rüyada Bot Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bot görmek, yazın giydiğini gören kişiler için işlerin ters gitmesi, bazı yanlış kararlar almak ve yanlış kişilerle muhatap olmak olarak yorumlanır. Rüyada bot görmenin psikolojik yorumu ise her daim kendini güvence altında tutmak istemek ve sürekli korunma isteğiyle alakalıdır. Rüyada bot görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; yolculuğa çıkmaya ve ya rütbede yükselmeye işaret eder.

Rüyada Bot Giymek

Rüyada bot giymek, uzun bir yola gitmek, bu yolun kişi için biraz zorlukla geçmesi demektir. Giyilen bot kısa bir bot ise gidilecek yolculuk kısa mesafe olacaktır. Şayet giyilen bot daha uzun bir bot ise gidilecek mesafede daha uzun olacaktır.

Rüyada Bot Almak

Rüyada bot almak, bir işe hazırlanmak, kolları sıvamak demektir. Bu iş uzun vadede olacak ancak istikrarlı ve kararlı bir şekilde sürdürülürse yine uzun vadede işe yarayacak bir durumdur.

Rüyada Bot Denemek

Rüyada bot denemek, görülen yorumu ile bir işi denemek, ancak denenen işin olumsuz sonuçlanması demektir. Bu deneme kişide az da olsa maddi zarara yol açabilir. Bu rüyanın bir başka bir yorumu da bazen tanışılan bir kişi ile olan durumu denemek, bir ilişkiyi deneyerek duruma bakmak, o kişi hakkında net bir karar vermek demektir.

Rüyada Bot Kaybetmek

Rüyada bot kaybetmek, kişinin yolunu kaybetmesi, yanlış birtakım yollara ve işlere girerek bundan dolayı üzüntü duyması olarak yorumlanır.

Rüyada Bot Bağlamak

Rüyada bot bağlamak, istenen bir işe kavuşmak, o işi bağlayarak sürdürmek demektir. Kişinin istediği bir yer ile müşteri ya da firma gibi bir kurumu bağlaması olarak da yorumlamak doğru olur.

Rüyada Bota Binmek

Rüyada bota binmek, arzuların gerçekleşmesi, iyi insanlarla tanışarak işler yapmak ve bu kişiler sayesinde çevreye edilerek yükselmek ile tabir olunur.

Rüyada Botla Koşmak

Rüyada botla koşmak, meslekte hızlı yükseliş ve başarı basamaklarını kararlı bir şekilde tırmanmak demektir. Hem iş alanında, hem de maddi anlamda gelecek büyük haberler ile kişinin yüzü gülecek, hanesine sevinç ve huzur da olacaktır.

Rüyada Topuklu Bot Görmek

Rüyada topuklu bot görmek, gidilen yolda, ulaşılmak istenen hedeflerde zorlu olanı tercih etmek, kolay varken zoru seçerek boşu boşuna kendini yormak demektir. Kişinin yapacağı işleri ve durumları bir kere daha gözden geçirmesi ve kendisi için daha karlı olacak bir kısmını seçmesi doğru olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani