Rüyada “Rüyada Boşanmak” Görmek

Rüyada Boşanmak

Rüyada boşanmak, görmek hayırlı işlere vesile değildir. Boşanmak genelde kötü olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında boşandığı kişiyi bazı olumsuzluklar ve problemler beklemektedir. Rüyada boşanmayı görmek, rüya sahibi bekar ise ve rüyasında eşini boşadığını gördüyse bulunduğu bir durumu bırakmasına, terk etmesine delalet etmektedir.

Rüya sahibi evli ise maddi sıkıntılara işaret etmektedir. Eğer rüyada geçerli bir sebeple boşanma varsa çiftin zengin olacağına işaret eder. Boşandığı eşine geri döndüğünü görmek ise hasta birinin iyileşmesi anlamına gelmektedir. Boşandıyına üzüldüğünü görmek ise hayatındaki işlerin düzene girmesi, yola koyulması anlamına gelir.

Rüyada Boşanmak İslami Anlamı

Dini ve islami yorumu nedir? Ebu Sait El Vaiz (r.a) buyurmuştur ki; bu kişi işinden ayrılacak, memursa işinden kovulacaktır. Karısını boşadığını gören bir erkek ise zengin olacaktır. İbn i Sirin (r.a) ise rüyasında karısını boşadığını gören kişinin çevresindeki itibarini kaybedeceğini, evli değilken karısını boşadığını gören erkeğin ise ecelinin yaklaştığını söyler.

Rüyada boşanmak zor günlere, evliliklerde problemlere, ilişkilerde çatırdamaya delalet eder. Rüya sahibi kendini zor günlere hazırlamalıdır. Rüyasında boşandığını gören bir kişinin kafası karışacaktır, kararsızlıklarla sınanacak ve karar vermekte zorlandığı bir sürece girecektir.

Rüyada Boşanmak İstemek

Rüyada boşanmak istemek kişinin para sıkıntısından kurtulacağı anlamına gelir. Rüyada boşanmayı istemeyi görmek çok farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bazı yorumcular maddi sıkıntıların biteceğini söylerken bazı yorumcular ise maddi sıkıntıların yaşanmasının yakın olduğunu ve kişiyi çok zor günlerin beklediğini söylemektedir.

Rüyada Boşanmak Üzere Olmak

Rüyada boşanmak üzere olmak eşler arasında bir kırgınlık olacağına veya eşlerden birinin ötekine kızgınlık duyacağına işaret eder. Eşler arasındaki bu durumun beklemedikleri bir şekilde son bulacağına delalet eder. Rüyada boşanmak üzere olduğunu gören kişi kul hakkı yemeyen, adaletli davranmaya özen gösteren, insanlara samimi davranan, dürüst bir kişidir.

Rüyada Boşanma Kararı Almak

Rüyada boşanma kararı almak kişinin evliliğinde bazı sorunlar olacak demektir. Bu kişi evli değilse ve sevgilisi varsa sevgilisiyle arasında problemler olacaktır. Boşanma kararı aldığını gören kişinin evliliğinde çatırdamalar olacaktır.

Rüyada Boşanma Davası Görmek

Rüyada boşanma davası görmek kişinin maddiyatta kazanç elde edeceği anlamındadır. Ancak aynı zamanda bu kişi yakın zamanda kendini çaresiz ve yalnız hissedecektir. Rüyada boşandığını gören kişi erkek ise hayatında bazı sürprizlerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Boşanma Davası Açmak

Rüyada boşanma davası açmak kişi için yakın zamanda önemli kararlar almak gerekebileceğine ancak kişinin kararsızlıklar yaşayacağına delalet eder. Hayırlı şeyler bu kişinin kapısını çalacak olabilir. Bu kişi iş hayatında yeni teklifler alacak olabilir ve bu teklif hayatında büyük değişikler yaratabilir. Bu teklif kendisine şans getirecek ve arkadan birçok teklifin kapısını açacaktır.

Rüyada Boşanma Haberi Almak

Rüyada boşanma haberi almak kadın ve erkek için farklı yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi kadınsa; bu kişinin dürüstlüğü ve güvenilirliğiyle çevresinde bilinen bir kişi olduğu, erkek ise yakın zamanda mutlu bir yuva kurulacağı anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani