Rüyada “Rüyada Borç Görmek” Görmek

Rüyada Borç Görmek

Rüyada Borç görmek, iyi manalara gelmez. Rüyada görülen borç, rüya sahibinin huzurunun ve mutluluğunun sona ereceğine yorumlanır. Rüyada borç para almak, bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, ağız tadının ve moralinin kaçacağına işaret eder.

Rüyada borç para vermek, karşısına iyi niyetli olmayan insanlar çıkacağına, uğursuzlukların bir türlü rüya sahibinin arkasını bırakmayacağına delalet eder. Rüyada borç ödemek, kişinin geçimini elde ettiği işlere giden yolların kapanacağına işaret eder. Rüyada borç altın almak ise, bu sebeple geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada Borç Görmek İslami Anlamı

Rüyada borç görmek, İmam Nablusi (r.a)’ ye göre rüya sahibi gerçekte borçlu ise, eline geçecek olan bir paraya alamettir. Rüyada borç para istemek, rüyayı gören kişi gerçekte borçlu değilse, yardıma muhtaç bir kişiye elini uzatmaya yorumlanır. Rüyada borç para istemek, özlem duyduğu bir insana kavuşmaya yorumlanır.

Rüyada Borç Almak

Rüyada borç almak, iyilik ve hayır bulmaya yorulur. Rüyayı deneyim eden kişinin durgun olan işlerinin önünün açılacağına, borçlarının biteceğine, hayatındaki fırtınaların dineceğine böylelikle de zihninin ve gönlünün rahata ereceğine tabir olunur.

Rüyada Borç Vermek

Rüyada borç vermek, rüyayı gören kişinin darlık ve sıkıntı içerisinde geçen bir dönem içerisinde olduğuna alamettir. Bu durumdan yakın zamanda gerçekleşecek bir hadise yardımıyla çıkacağına tabir edilir.

Rüyada Borç İstemek

Rüyada borç para istemek, rüyayı gören kişinin ekonomik dünyasının kötü fakat duygusal dünyasının iyi olacağına işaret eder. Parasız, işsiz ve rızkını elde edememe gibi durumda olunacağına fakat diğer yandan huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada Borç Ödemek

Rüyada borç ödemek, hayırlara işaret eder ve rüyayı deneyim eden kişinin, iyiliklerle ve güzelliklerle hemhal olacağına tabir edilir. Kişi, uzunca süredir içine düştüğü bunalımı yavaş yavaş atlatacak, yeniden insan içine girecek ve eğlenceli ortamlara katılarak ağır ağır da olsa keyfine yeniden kavuşacak manasına gelmektedir.

Rüyada Borçlu Olmak

Rüyada borçlu olmak, rüyayı gören kişinin gergin günler yaşayacağına, dertten tırnaklarını yiyeceğine, kara kara düşüneceğine ve hiç kimseyle konuşmaz olacağına göstergedir. Kişi, meşakkate, zahmete ve derde düşecek, sanki ömrünün sonuna dek bu durumdan kurtulamayacakmış gibi bir hisse kapılacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Borç Para Vermek

Rüyada borç para vermek, rüyayı gören kişinin elinin darlığa düşeceğine, çok sıkıntılı günler geçireceğine ve tam en umutsuz ve üzgün olduğu bir anda karşısına kendisini anlayacak ve şefkatle kendisine yaklaşacak bir kişi çıkacağına ve onunla hoş bir yakınlaşma yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Borç Senedi Görmek

Rüyada borç senedi görmek, bir hastalıktan ötürü doktordan reçete alındığına alamettir. Kişinin kendisine verilen bir para mukabilinde borç senedi aldığını görmesi, uzun süre haberini alamadığı bir arkadaşından ya da yakınından bir mektup alacağına yorulur.

Rüyada Borç Kağıdı Görmek

Rüyada borç kağıdı görmek, rüyayı gören kişinin çektiği zorlukların çözüme kavuşacağına, derdin ve sıkıntının yakın zaman içinde sona ereceğine, başını ağrıtan ve kendisini bedbaht eden olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar yardımıyla tez zaman içerisinde çözeceğine tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani