Rüyada “Rüyada Bone Görmek” Görmek

Rüyada Bone Görmek

Rüyada Bone görmek, rüyanın görülme durumuna ve rüyayı gören kişinin cinsiyetine göre de değişkenlik gösterir. Rüyada bone satın almak, eğer rüyayı gören kişi bir kadın ise bu kadının çok temiz kalpli biri olması, etrafında herkes tarafından bu şekilde tanınarak sevilmesi anlamına gelir. Rüyada bone takmak ise, rüya sahibinin herkese yardım etmesi olarak bilinir. Rüyada bone satın almak, şayet rüyayı gören kişi erkek ise çok yakın zamanda beklediği güzel bir haber alacağına, çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Bone Görmek İslami Anlamı

Rüyada Bone görmek, bazen de etliye sütlüye karışmayan, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye düşünen, çevresine karşı duyarsız olan insanları ifade eder. Kişi kendisi böyle biri değilse bile çevresinde böyle olan kişiler kendisini oldukça rahatsız edecek demektir.

Rüyada bone görmenin dini rüya tabirlerinde’ki yorumu ise, etrafa karşı açık vermekten korkmak, genellikle işlerini gizli halletmek ve ketum bir insan olmak ile yorumlanır. Rüyada bone görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada başa takılan bir şeyin olduğunu görmek, itibar sahibi olmaya, mevkide yükselmeye işaret eder.

Rüyada Bone Takmak

Rüyada bone takmak, geçmişte çok isteyip de gerçekleştirilememiş, bu sebeple üzüntü yaşanmış bir durumun bir fırsat gibi tekrardan kişinin karşısına çıkarak elde edilecek duruma gelmesi olarak yorumlanır.

​​​​​Rüyada Bone Almak

Rüyada bone almak, karlı bir işe girmek, karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek, doğru adımlar atarak doğru işler yapmak demektir. Bu sayede gelecek güzel fırsatlara ve iyi bir maddi kazanca işaret eder.

Rüyada Bone Bulmak

Rüyada bone bulmak, beklentinin gerçekleşmesi, aradığını bulmak olarak yorumlanır. Bu rüya hem maddi kazanç gibi konular olarak hem de özel ilişkiler olarak açıklanır.

Rüyada Bone Bağlamak

Rüyada bone bağlamak, bazı işlerin istenildiği gibi olmaması, tersine dönmesi ve birtakım hayal kırıklıkları yaşamak olarak yorumlanır. Genellikle çok güvenilen bir kişi tarafından hayal kırıklığına uğramaya ve bu sebeple üzülmeye işarettir.

Rüyada Bone Yapmak

Rüyada bone yapmak, iş konusunda geçmişte yaşanmış bir haksızlığın telafi edilmesi, tekrardan gündeme gelerek çözülmesi olarak açıklanabilir. Zamanında kişiyi çok üzmüş olan bir mesele hak yerini bularak bu sefer de sevindirecektir.

Rüyada Yırtık Bone Görmek

Rüyada yırtık bone görmek, bir kişinin işi bozması, sırları açıklaması ve bazı şeyleri ortaya çıkartması olarak ifade edilir. İyi giden bir işte bu kişinin bo şboğazlılığı yüzünden sekteye uğraması söz konusudur.

Rüyada Siyah Bone Görmek

Rüyada siyah bone görmek, büyük bir meselenin, kişi için sorun yaratacak tatsız bir olayın içinden, sorunsuz kurtulmaya işaret eder. Adeta manevi bir güç sayesinde kişi korunacak ve kendisine zarar gelmeyecektir.

Rüyada Beyaz Bone Görmek

Rüyada beyaz bone görmek, şifalanmak olarak yorumlanır. Hastalığı olan bir kimse şifasını bulacaktır. Borcu ve derdi olan kimse de derdine çare bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani