Rüyada “Rüyada Boncuk Görmek” Görmek

Rüyada Boncuk Görmek

Rüyada Boncuk görmek birçok şekilde tabir edilmektedir. Rüyada görülen boncuk, laf ve söz olarak yorumlanır. Rüyada boncuk gören kişi, konuşmayı seven kişidir. Rüyada boncuk takmak, zor ve az geliri olan iş anlamına da gelmektedir. Rüyada boncuklu kolye görmek ile ilgili alimlerin dini açıklamaları şu şekilde olmaktadır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında boncuk gören kişi, helal kazanç kazanıyordur ve parası bereketlidir yorumunu yapmıştır.

Rüyada Boncuk Görmek İslami Anlamı

Rüyada Boncuk görmek, İbni Şirin (r.a) çok konuşan kadın ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen boncuk, küçük mal ve birikimdir demiştir.  Rüyada boncuk dizdiğini gören kişi, temiz ve titiz olan kişidir. Rüyasında boncuk yuttuğunu gören kişi, psikolojik sorunları olan kişidir.

Rüyada Boncuk İşlemek

Rüyada boncuk işlemek, zahmetli işler yapan ve halinden memnun olan kişileri temsil eder. Rüyasında boncuk işlediğini gören kişi, şükür eden ve ibadetleri aksatmayan kişidir. Rüyada başkasının boncuk işlediğini görmek, başkalarını takdir etmek ve kusurlarını kapatmak ile yorumlanır.

Rüyada Boncuk Dizmek

Rüyada boncuk dizmek, yeni düzen kurmak, evlilik kararı almak ve titizlik ile yorumlanır. Rüyasında boncuk dizdiğini gören kişi bekar ise, evlilik kararı alacaktır. Rüyada boncuk dizdiğini gören evli kişiler, taşınacak ya da eşyalarını değiştirecektir.

Rüyada Boncuk Toplamak

Rüyada boncuk toplamak, zor ve zahmetli işler yapmak ile yorumlanır. Rüyasında boncuk topladığını gören kişi, başkalarının sebep olduğu kırgınlıkları düzeltmek için uğraşacaktır. Rüyada başkasının boncuk topladığı görmek, başkalarına karşı manevi düşüncesizlik ile tabir edilir.

Rüyada Boncuk Yutmak

Rüyada boncuk yutmak, kendi halinde olan kişileri temsil eder. Rüyasında boncuk yuttuğunu gören kişi, duygularını içinde tutan ve söyleyemeyen kişidir. Rüyada boncuk yutan birini görmek, bencil kişileri delalet eder.

Rüyada Boncuk Satmak

Rüyada boncuk satmak, geliri az olan işlerde çalışmak zorunda kalmak ile yorumlanır. Rüyasında boncuk sattığını gören kişi, maddi sorunlar yaşayacak ve kendi imkanları ile çalışacaktır. Rüyada başkasının boncuk sattığını görmek, yardımcı olunması gereken yakınların olduğunu delalet etmektedir. Rüyada boncuk satılması, el işi yaparak geçinen kadın akraba olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Mavi Boncuk Görmek

Rüyada mavi boncuk görmek, hayırlı işlere vesile olmak ve nazardan korkan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında mavi boncuk gören kişi, hayırlı işler için uğraşacak ve söz sahibi olacaktır. Rüyada mavi boncuk görmek, nazar alan kişilerin korktuğu anlamında gelmektedir.

Rüyada Oya Boncuğu Görmek

Rüyada oya boncuğu görmek, kadın ile yorumlanır. Rüyasında oya boncuğu gören kişi, bir kadın ile tanışacak ve arkadaşlık edecektir. Rüyada oya boncuğu almak, bir kadına hediye almak ile tabir edilir.

Rüyada Beyaz Boncuk Görmek

Rüyada beyaz boncuk görmek, değerli mallar ile yorumlanır. Rüyasında beyaz boncuk gören kişi, küçük ama değerli bir mala sahip olacaktır. Beyaz boncuk, hayırlı işler için yapılacak olan maddi harcamaları da delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani