Rüyada “Rüyada Boks Görmek” Görmek

Rüyada Boks Görmek

Rüyada Boks görmek, mutlu bir evlilikten doğacak bir erkek bir kız çocuğuna işaret eder. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada boks maçı kazanmak, kişinin düşmanları tarafından kuşatılmasına, tek bir kişi olsa bile sonuna kadar mücadele etmesine yorumlanır. Rüyada boks eldiveni görmek, her daim hakkın yolundan ilerlemesine, rüşveti reddetmesine ve yakın bir zaman kıdemi yükseltilerek önemli yerlere gelmesine işaret eder.

Rüyada Boks Görmek İslami Anlamı

Rüyada Boks görmek, rüyayı gören kişinin tamamen dünyevi zevklerden oluşan bir çizgide ilerlemesine işarettir. Rüyada boks yapmak, manevi ve ruhani hayatı terk edip tam bir tüketici gibi yaşamasına işaret eder. Rüyada boksör görmek, rüya sahibinin yaşamının son zamanlarında böyle bir hayatı tercih ettiği için tam anlamıyla pişman olup tövbe etmesine delalettir. Rüyada boks salonunda kavga çıktığını gören kişi hane halkından biriyle ciddi bir kavgaya tutuşur.

Rüyada Boks Yapmak

Rüyada boks yapmak düşmana gözdağı vermeye işarettir. Rüyada boks yaptığını görmek, tehditlere pabuç bırakmamaya, kişinin kendi namusu için savaşmasına ve en sonunda kazanmasına işaret eder.

Rüyada Boks Öğrenmek

Rüyada boks öğrenmek hırslı bir yetişkin olmak için eğitim almaya, yurt dışında eğitim görmek için belli başlı belgeleri imzalamaya ve ilim yolunda güzel bir şekilde harcanan ömre işaret eder.

Rüyada Boks Salonu Görmek

Rüyada boks salonu görmek güzide bir mağazaya girip eşi ya da sevgilisi için hediye alan erkeğe işarettir. Boks salonunu kendi imkanlarıyla temizlemeye çalıştığını gören kişi yaşam alanını değiştirir ve yeni bir eve çıkar.

Rüyada Boks Eldiveni Görmek

Rüyada boks eldiveni görmek kişinin parayı bulduktan sonra şımarmasına, yolda buldukları için yola çıktıklarını terk etmesine, yeni arkadaşları arasında malı ve parasıyla övünmesine delalettir.

Rüyada Boks Antremanı Yapmak

Rüyada boks antremanı yapmak erkekler için sınava girmeye kadınlar için doğum yapmaya işaret eder. Antreman sırasında sakatlandığını ya da bedeninin bir yerinden kan aktığını gören kişi gerçek yaşamında kafasına koyduğu planları tek tek hayata geçirir. Ancak daha sonra yara alacağı bir saldırı karşısında çaresiz kalır.

Rüyada Boks Maçı İzlemek

Rüyada boks maçı izlemek iki arkadaşın kavgasını ayırmak yerine ona seyirci kalan kişisinin vicdan azabına denk düşmektedir. Rüyasında boks maçı izlerken tuttuğu kişinin yumruk yeyip nakavt edildiğini gören kişinin gerçek hayatında güvendiği insanlar kendisine karşı zararlı planlar yapar ve bu planları hayata geçirirler.

Rüyada Boks Hocası Görmek

Rüyada boks hocası görmek kişinin kendi iradesi dışında alınan bir karar sonrasında yeni bir şehre taşınacağına ancak o şehirde hiç de mutlu olmayacağına işaret eder. Bununla birlikte rüyalar aleminde boks hocası öğretmen kişiyi simgeler. Boks hocasının kendisine kızdığını ya da bağırdığını gören kişi gerçek hayatında öğretmeni tarafından ikaz edilir.

Rüyada Boksör Görmek

Rüyada boksör görmek yakın zamanda vuku bulacak bir saldırı olayının habercisidir. Rüya sahibi evinde boks eldivenli birinin kendisini darp ettiğini görürse gerçek hayatında hiç beklemediği ve de ummadığı bir arkadaşından büyük oranda zarar görecek demektir. Boksör aynı zamanda güç ve ihtişam manaları taşır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani