Rüyada “Rüyada Boğulmak” Görmek

Rüyada Boğulmak

Rüyada boğulmak, kişinin dini açıdan belli başlı günahlar işlediğine ve ahirette verilecek cezaya delalettir. Kişinin hasetlik içine girdiğine işareti eder işaret eder. Bu konuda İbni Sirin (r.a) “Kimseye hasetlik etmeyin.” diye buyurmuştur.

Rüyada Boğulmak İslami Anlamı

İslamiyete göre kişi rüyasında boğulurken çırpındığını, suya defalarca batıp çıktığını görmüşse dünyevi işlere aşırı önem verdiğini ve hep onlarla ilgilendiği anlamına gelir. Ayrıca rüyada boğulmak kişinin uğraşmakta olduğu işlere daha önem vermeli ve sonucunda başarı yakalayabileceğini anlamalıdır. Kişi saf, berrak ve temiz bir suda boğulduğunu görüyorsa hayatındaki işlerde bol kazançlı olacağı anlamına gelir. Eğer su bulanık ve pisse doğru yoldan çıkılmış olduğuna ve üzüntüyle sıkıntıya işaret eder. Rüyada boğulmak birçok şekilde olabilir.

Rüyada Denizde Boğulmak

Rüyasında kişi denizde boğulduğunu görüyorsa bu iki anlama gelebilir. Eğer boğulduğu deniz bulanık ve pis ise, kişinin istenmeyen olaylarla karşılaşacağı, hatalar yapabileceği, bu hatalar sebebi ile belli kayıplar verebileceği, çok büyük bir üzüntü içine gireceği anlamına gelir.

Eğer su temiz ise, bu gayet hayırlı anlamlara gelir. Kişi uzun zamandan beri sıkıntı ve sorun yaşıyorsa bunlar bunların son bulacağına, eğitim veya iş hayatında doğru adımlar atacağını, büyük kazançlar sağlayacağını, vermiş olduğu sözler var ise onları yerine getireceğine veya çok iyi bir insan ile evlilik yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Biri Tarafından Boğulmak

Rüyasında biri tarafından boğulduğunu gören bir kişinin bu dönem içerisinde iş hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına veya başarmış olduğu şeyler yüzünden kıskançlık duyan kişilerin çevireceğini oyunlara maruz kalacağını işaret eder. Maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğrayabilir.

Rüyada Bataklıkta Boğulmak

Rüyasında bataklıkta boğulduğunu gören kişi ard arda sıkıntı ve üzüntü yaşayacak anlamına gelir. Akraba ilişkilerinde alınan kötü haberlere, arkadaşlarıyla ara bozulmasına, aşk hayatında çok büyük bir üzüntüye, iş hayatında başarısızlığa, hak ettiği sonuçları alamamaya ve maddi kayıplara delalet eder.

Rüyada İple Boğulmak

Rüyasında iple boğulduğunu gören kişi uzun zamandır beklediği haberlerin olumsuz sonuç alacağına, iş hayatında yaşayacağı aksaklıklara ve ailevi ilişkilerin de üzüleceği anlamına gelir. Kişi yakın bir süre içerisinde zararlı bir alışkanlık edinebilir. Karanlık ve yasal olmayan işlere veya kişilere bulaşacağı anlamına da gelir.

Rüyada El İle Boğulmak

Rüyasında el ile boğulduğunu gören kişi bu dönemde ciddi sağlık sorunları yaşamaya başlayacaktır. Bu sağlık sorunları sebebiyle tüm işleri aksayacak, ciddi kayıplara uğrayacak ve destek aldığı kişiler tarafından aslında ihanete uğradığını öğreneceğine işarettir.

Rüyada Suda Boğulmak

Rüyasında suda boğulduğunu gören bir kişinin aile hayatında çok ciddi sorunlar olacağına işaret eder. Aile içinde yaşanan sorunlar sebebiyle bir kişinin haneden ayrıldığına işaret eder. Eğer kardeşi varsa, kardeşiyle arasında ciddi kavgalar olması anlamına gelir.

Ayrıca iş hayatında ciddi anlamda parasal çöküşler yaşayacaktır. Eğer kişi rüyasında temiz suda boğulduğunu görüyorsa hayatında mutluluklar yaşayacağı anlamına gelir. Beklediği iş veya haberlerin tamamen olumlu olacağı işaretidir.

Ayrıca kişi hayatına son derece güvenilir ve dürüst kişiler almaya başlayacaktır. Sosyal statü açısından yükseleceğine, söz sahibi olan kişilerle diyalog halinde olacağına işaret eder. Yaşadığı tüm zor zamanlar geride kalır ve maddi açıdan, manevi açıdan son derece olumlu sonuçlar elde etmeye başlar. Aydınlığa ve ferah günlere çıkmasına işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani