Rüyada “Rüyada Boğa Görmek” Görmek

Rüyada Boğa Görmek

Rüyada Boğa görmek, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi olarak güç sahibi kişilerin yanında yer alacağına ve bu kişiler rüya sahibine güç ve kudret kazandıracağına işaret eder. Bazı rüya yorumcuları ise rüyada boğa sevmek, rüya sahibinin gerek iş gerekse özel hayatında hep mutlu olacağına ve maddi olarak güçleneceğine işaret eder.

Rüyada Boğa Görmek İslami Anlamı

Rüyada Boğa görmek, rüya sahibinin hayatında iyi olmayan olayların gelişeceğine ve canını sıkacak kötü olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüyada boğa güreşi görmek ise, beklediği bir işin sonucunun mutlulukla biteceğine delalet eder.

Rüyada boğa sürüsü görmek ile ilgili olarak, İbni Şirin(r.a) şöyle buyuruyor; her yönden varlıklı ve güçlü kişiler ile arkadaşlık kurarak bu kişilerden fayda göreceğine delalet eder. Rüyada iki boğanın birbiri ile boğuştuğunu gören kişi ise, hayatında önemli olaylar gelişeceğine ve hayat şartlarının beklemediği kadar iyi olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Boğa Sevmek

Rüyada boğa sevmek, rüya sahibinin ödemekte zorluk çektiği ve bu sebeple oldukça sıkıntı yaşadığı borçlarını ödeyeceğine, gerçekleşmesini istediği hayallerin yaşanacak bazı olaylar nedeniyle gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Boğa Öldürmek

Rüyada boğa öldürmek, rüyayı gören kişinin etrafında onu çekemeyen ve kıskanan kişilerin olduğuna yorumlanır. Bazen de rüyada boğa öldürmek çalışma hayatınızdaki hırsınız ve başarı isteğinizden dolayı rakip çalışma arkadaşlarınıza karşı her zaman üstünlük sağlayacağınıza delalet eder.

Rüyada Boğa Kesmek

Rüyada boğa kesmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin çalışma hayatında yükseleceğine işaret eder. Bunun yanı sıra bu rüyayı gören kişi dileklerinin karşılığında adadığı adağı yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada Boğa Yaralamak

Rüyada boğa yaralamak, rüya sahibinin mesleki hayatında tam olarak tecrübe kazanmadığını ve bilmediği işlere karışmaması gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin iş hayatında aklındakileri yapmadan önce şartların olgunlaşmasını beklemesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Boğa Kovalaması

Rüyada boğa kovalaması, rüyayı gören kişinin sağlık sorunları yaşayacağına ve bu sağlık sorunları onu çok zorlayarak sıkıntı içine düşeceğine işaret eder.

Rüyada Boğa Sürüsü Görmek

Rüyada boğa sürüsü görmek, rüya sahibinin rahata ereceğine ve sıkıntısız bir hayat yaşayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi var olan borçlarını sıkıntı çekmeden ödeyip bitireceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Boğa Görmek

Rüyada siyah boğa görmek, rüya sahibi için çalışma hayatında çok fazla kazanç elde edeceğine ve maddi açıdan rahat bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi aklındaki işi kuracağına ve bu kuracağı işte yüksek kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Boğa Yılanı Görmek

Rüyada boğa yılanı görmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibi gerek iş gerekse özel hayatında zor durumlara düşeceğine ve sıkıntı çekeceğine işaret eder. Çekeceği bu sıkıntılar uzun sürecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani