Rüyada “Rüyada Böbrek Görmek” Görmek

Rüyada Böbrek Görmek

Rüyada Böbrek görmek, rüya sahibinin hayatında güzel işlerin olması, mal ve mülk açısından daha çok zenginliğe ulaşmasına yorumlanır. Rüyada böbrek nakli görmek, mevki ve makam anlamında milletvekili ya da bakan gibi devletin idare kurumlarında yer alması anlamlarına gelir. Rüyada böbrek vermek, bundan dolayı rüya sahibinin geldiği kurumda herkesin hakkına riayet eden hakkı ve adaleti Üstün tutan bir yönetici olması emredilmektedir.

Rüyada Böbrek Görmek İslami Anlamı

Rüyada Böbrek görmek, İslam alimlerine göre bu rüya şu şekillerde yorumlanmıştır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında böbrek gören kişinin sağlık sorunlarından biteceği, daha mutlu ve huzurlu bir hayatı olacağı, maddi ve manevi anlamda müsterih olunması demektir.

Rüyada Böbrek Taşı Görmek

Rüyada böbrek taşı görmek, zor ve meşakkatli bir döneme geçileceği, ölüm ya da hastalık gibi zor imtihanlara tabi tutulması, ruhsal bir sağlık sorununun ortaya çıkması anlamlarını taşır. Burada rüya sahibinin sabırlı olması, Allah’ın İnşirah suresinde söylediği gibi “her zorlukla birlikte bir kolaylık vardır” ayetine iman etmesi gerekmektedir.

Rüyada Böbrek Yetmezliği Görmek

Rüyada böbrek yetmezliği görmek, çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaktadır. İşin hayatında hiç bir şekilde sağlık sorunu yaşamayacak, geçim sıkıntılarından biteceği, hayırsever bir kişi olarak bilineceği söylenir. Bu anlamda rüya sahibinin Allah’ın kendisine verdiği nimetlere şükretmesi, kazandığı çok paradan ihtiyaç sahiplerine, akrabalarına ve yoksullara hayır yapması bildirilir.

Rüyada Böbrek Nakli Olmak

Rüyada böbrek nakli olmak, rüya sahibinin, yapılacak işler de istişareye önem verilmesi, bir kişinin başka bir kişiden faydalanması. Karar verme noktasında daha önce kendi karar vereceği noktada başkalarının verdiği kararlardan ders alarak karar vereceği yönünde tabir edilir.

Rüyada Böbrek Vermek

Rüyada böbrek vermek, herkese faydalı olan, İslamiyeti iyi bir şekilde yaşamaya bir anlatmaya çalışan, insanların ruhunu doyurmaya. Onları doğruya iletmeye yönelten bir insana delalet eder. Eğer rüya sahibinin hayatını da böyle bir durum varsa bu durumları artırması, Yoksa da İslamı yaymaya ve anlatmaya çalışması, tebliğ görevini üstlenmesi ifade edilir.

Rüyada Böbrek Ameliyatı Olmak

Rüyada böbrek ameliyatı olmak, zor imtihanlardan ve Çetin yollardan geçilmesi, Büyük başarılar elde etmek için çileli yollardan geçilmesi gibi anlamlara gelmektedir. Burada önemli olan sabırla tevekkül edilmesi rivayet edilir.

Rüyada Böbrek Yemek

Rüyada böbrek yemek, kişinin hayatında zevke ve Sefa’ya düşkün olduğu, nefsine hizmet eden ve fedakarlığı çok sevmeyen birini gösterir.

Rüyada Böbrek Taşı Düşürmek

Rüyada böbrek taşı düşürmek, büyük belalar ve musibetler atlatmak, bazı nazarlara denk gelip daha büyük nazarlara gelmekten kurtulmak, anne ve baba duası sayesinde Bela’dan kaçmak demektir.

Rüyada Böbrek Ağrısı Çekmek

Rüyada böbrek ağrısı çekmek, belli sağlık sorunlarının yaşanacağı, geçim sıkıntılarının olacağı, maddi ve manevi bir huzursuzluk çıkacağı, belli anlamda itibar ve Prestij kaybetmek yönünde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani