Rüyada “Rüyada Biriyle Sevişmek” Görmek

Rüyada Biriyle Sevişmek

Rüyada biriyle sevişmek, olumlu yorumlanır. Eğer kişi tanıdık değilse sıkıntılardan kurtulmaya, istenilen hadiselerin gerçekleşmesine işarettir. Çok yakında yaşanacak gönül ilişkisinin de habercisidir. Rüyada biriyle sevişmek hayırlı evlat sahibi olmak ile de tabir olunur. Bazı alimler rüyada sevişmenin geçici isteklere kapılmak olduğunu ifade eder. Birinin zina yapması ya da sadece arzularının peşinde koşması ve bu sebeple yanlış yola düşmesi anlamına gelir. Rüyada biriyle sevişmek dedikodu ve iftira edilmesi olarak da yorumlanır.

Rüyada Biriyle Sevişmek İslami Anlamı

Rüyada sevişmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada sevişmek yüksek mertebeye erişmektir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada sevişmek kesinlikle yorumlanmamalıdır. Kirmani (r.a) yorumu; rüyada eş ile yaşanan ilişki kişinin ailesine karşı gösterdiği fedakarlıkları ifade eder.

Rüyada Kızla Sevişmek

Rüyada kızla sevişmek, birçok anlamda yorumlanır. Eğer bekar bir erkek rüyasında bir kızla seviştiğini görüyorsa bu erkek evlenmek yuva kurmak istiyor demektir. Şayet bir erkek rüyasında tanımadığı bir kızla sevişiyorsa haksız elde edilen kazanca ve zarara uğramaya işarettir. Ancak nişanlısı ile seviştiğini gören erkek helal para kazanan hayırlı bir kimsedir diye tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyle Sevişmek

Rüyada sevgiliyle sevişmek, rüya sahibinin sevgilisi ile yaşadığı bazı sorunların olduğu ve kendisine anlatamadığı bir takım olayların olduğu anlamına gelir. Söylenmek istenenlerin söylenememesinden kaynaklı sorun eğer ifade edilirse çok yakında bütün dertler çözülecek ve ilişki kademe atlayacaktır.

​​​​​​Rüyada Tanımadığı Biriyle Sevişmek

Rüyada tanımadığı biriyle sevişmek, rüya sahibi erkek ise başının gönül meseleleriyle derde girmesine ve dikkat etmezse başının dertten kurtulamayacağına işarettir. Eğer rüya sahibi kadınsa maddi sıkıntılar yaşayacağı anlamını taşır. Aynı zamanda birinin günahını almak ve ona ciddi haksızlık etmek anlamına gelir.

Rüyada Tanıdık Biriyle Sevişmek

Rüyada tanıdık biriyle sevişmek, zor durumda kalınan bir olayda beklenmedik bir yardım almaya ve rahatlamaya delalettir. Ayrıca yeni bir çevreye girip yeni dostluklar kurmak ile de tabir edilir.  Rüyada seviştiğini gören kişinin sağlık sorunlarına çok dikkat etmesi gerekir. Bu rüya bazen bir hastalık habercisi olabilir.

Rüyada Arkadaşla Sevişmek

Rüyada arkadaşla sevişmek, olumlu yorumlanmaz. Maddi ve manevi zarara uğramaya, etrafından her türlü belanın gelmesine ve ciddi kayıplara sebebiyet verir. Rüya sahibi özellikle yakın çevresine karşı çok dikkatli olmalıdır. Güven duyduğu kişilerin sırları açık etmeleri mümkündür.

Rüyada Eşiyle Sevişmek

Rüyada eşiyle sevişmek, çok hayırlara vesiledir. Kişinin bütün arzularının gerçekleşeceği anlamına gelir. Elde edilen her şeyin alın teri ile kazanılacağını ifade eder.

Çok yakında ortaya dökülecek büyük sırlara ve bundan ötürü yaşanacak kargaşaya delalet eder. Rüyada seviştiğini gören kişi eğer kadın ise sıkıntılı döneme girmeye, erkek ise ticarette yükselmeye yorumlanır. Rüyada sevişmek cesaret edilemeyen şeyleri yapmaya karar vermek ve bu konuda adım atmaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani